Bunker Museum IJmuiden
Vet cool en interessant, dit openluchtmuseum waar je terug in de tijd gaat naar de Tweede Wereldoorlog
Wel 6 bunkers, reconstructies van loopgraven, een mini-duikboot en een diorama…
In dit openluchtmuseum ga je even terug in de tijd, toen Duitse soldaten in de Tweede Wereldoorlog schuilden in deze bunkers en loopgraven.
Vrijwilligers geven je graag een rondleiding op elke eerste en derde zondag van de maanden april t/m oktober.
Kinderrondleidingen
Klik door naar de website om te zien wanneer er speciale kinderrondleidingen zijn!
Vergeet niet vooraf te reserveren!
Meer Kidsproof musea vind je in onze categorie ‘Eropuit’!
Bunker Museum IJmuiden
Badweg 38
1976 BZ IJmuiden
Prijs
t/m 3 jaar & aanvullende minirondleiding gratis4 t/m 12 jaar € 3 - aanvullende minirondleiding € 1
Volwassenen € 6 - aanvullende minirondleiding € 2
Veteranen met veteranenpas : gratis - aanvullende minirondleiding gratis
Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Alles over de maan bij Space Expo!
Ga je mee naar de maan? Gave voorstelling en kinderactiviteiten bij Space Expo in de voorjaarsvakantie.
Voorjaarsvakantie in de Schuur
Theater, film en creatieve workshops voor kinderen in de Schuur Haarlem
Rembrandts Masterclass
Nieuwe tentoonstelling in het Rembrandthuis in Amsterdam: ontdek de beste tips en tricks van de master!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x: Dáárom is Teylers Museum Kidsproof!
Heel oud, héél bijzonder en verrássend speels. Zo kunnen we wel 10 redenen noemen waarom we vinden dat alle kinderen eens naar Teylers Museum moeten gaan!
Het laatste jaar van…
Playground Haarlem! Mis niets van het laatste jaar van deze avontuurlijke speeltuin in Haarlem. Wat kun je allemaal verwachten? Wij vertellen het je:
24x Voorjaarsvakantie uitjes in Haarlem e.o.
Yes, voorjaarsvakantie! Een hele week vrij en dus volop tijd voor leuke uitjes met het gezin. Of je nu zin hebt in een actief dagje uit, een creatief museumbezoek, een fijne boswandeling of een stoer indoor avontuur — in en om Haarlem is er zóveel te beleven voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.
Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem
Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee!