Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Surfana Family Camp

Pop-up surfdorp achter de duinen van Bloemendaal aan Zee: Voor het hele gezin!

Vlak achter de duinen, op een bijzondere plek op Camping de Lakens, ligt van 18 april t/m 28 augustus 2025 de pop-up glampingspot Surfana Family Camp.

Leer samen met het hele gezin surfen, overnacht in een luxe ingerichte tent en geniet van de natuur en activiteiten op één van de mooiste plekken in Nederland.

Lekker chillen of juist een actieve vakantie?

Kom je naar het Surfana Family Camp om te ontspannen en tot rust te komen, of juist een heel actieve vakantie te beleven? Het kan allebei!

Volg yogalessen, ontspan je bij de lounges en geniet van een live optreden van een bandje of singer-songwriter. Voor de kids zijn er dagelijkse sportactiviteiten. Overdag ben je altijd welkom bij de surftent om een surfboard en wetsuit te lenen. Binnen een paar minuten lopen lig je al met je surfplank in de zee! Lessen zijn optioneel bij te boeken.

Een volledig verzorgde getaway voor het hele gezin!

Camping de Lakens ligt direct achter de duinen met de zee op nog geen 200 meter afstand. De camping is heel gezinsvriendelijk en heeft veel faciliteiten voor zowel volwassenen als kinderen. Zo heeft de camping een eigen restaurant met een grote speeltuin en is er een Wellness Hotspot waar je terecht kan voor een sauna of massage. Direct achter het Familycamp ligt het strand van Bloemendaal aan Zee, waar je perfect kunt kitesurfen, zeilen en natuurlijk golfsurfen.

Op Surfana Family Camp geniet je van een verblijf inclusief glampingtent, activiteiten, surfmateriaal, diners en een gezellig gemeenschappelijk terrein.

Wil jij ook genieten van één van de leukste vakantie dichtbij huis? Reserveer dan snel!

Surfana

Zeeweg 60

2051 EC Bloemendaal aan Zee

Mail direct

Mail direct naar Surfana

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Meivakantie bij Teylers Museum

Met familiecollege, speurtocht en workshops, passend bij de tentoonstelling 'kosmos'

Vakantie bij de Schuur

Deze meivakantie: wel 5 leuke familievoorstellingen voor diverse leeftijden, én meer!

17x ARTIS in de meivakantie

Doe het ontdekpad, de Pinguïn estafette, kom op kraamvisisite en nog meer leuke activiteiten in ARTIS!

Pieter Vermeulen Museum

Bezoek de interactieve tentoonstelling ‘Kletsnat' in dit súper kindvriendelijke museum in Driehuis

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Meivakantie uitjes in en om Haarlem

Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!

De leukste vakantiekampen 2025!

Op vakantiekamp gaan is voor kinderen een geweldig avontuur! Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! Welk kamp past bij jouw zoon of dochter?

Caprera Familie Zomer Zondagen

Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Met muziek, humor, actie en spektakel: alles komt voor; bekijk snel het hele programma!,

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief