Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Cricket Club Bloemendaal

CCBloemendaal is altijd op zoek naar nieuwe leden, vanaf 5 jaar ben je van harte welkom!!

Na de oprichting van HFC Haarlem in 1889 werd er door de voetballers in clubverband, tot 1894, cricket gespeeld. In 1910 wordt, als afsplitsing van de Football Club Haarlem, de Cricket Club Haarlem opgericht en daarmee begint de historie van de huidige Cricket Club Bloemendaal.

Op het mooiste cricketveld van Nederland spelen ruim 70 kinderen elke zomer de stoerste sport ter wereld; cricket. Cricket Club Bloemendaal heeft momenteel zes jeugdteams verdeeld over verschillende leeftijden. Cricket Club Bloemendaal heeft als doel om zoveel mogelijk kinderen kennis te laten maken met cricket in een veilige en sportieve omgeving.

Voor de allerjongste jeugd (onder 7) is er ook de mogelijkheid om kennis te maken met cricket, zij spelen nog geen officiële competitie.

De jeugdteams trainen allemaal 2x per week en spelen in het weekend een wedstrijd.

In de weken dat er ook nog wordt gehockeyd en gevoetbald, wordt de cricketcompetitie op zondag gehouden zodat kinderen de beide sporten kunnen combineren.

Het is het doel van de KNCB om teams zoveel mogelijk in de regio competitie te laten spelen. In de regio Amsterdam en Kennemerland zijn voldoende clubs om een leuke competitie mee te spelen. Dus geen hele dag in de auto voor een competitie wedstrijd maar juist de tijd besteden op het veld.

Elk jaar is er voor de U9 en de U10 een cricketkamp op de club en voor de U12 en U14 jeugd is er een jaarlijkse crickettour naar de bakermat van het cricket; Engeland.

Ben je wel benieuwd naar deze sport en wil je wat meer informatie? Klik dan verder met de roze website button. 

Zin in een leuk uitje met het gezin komend weekend? Check de uitagenda! 

CCBloemendaal

Donkerelaan 14

2061 JL Bloemendaal

Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Schoolreisjes en excursies in en om Haarlem

Of het nu educatief of vooral leuk mag zijn: deze uitjes zijn super om met de klas of BSO te doen!

3x Leuke vaarroutes met kinderen door Haarlem

Favoriet gezins-uitjes op een mooie dag; varen door Haarlem! Luxe Sloepen Haarlem heeft fijne, stille, elektrische bootjes waarmee je heerlijk kunt varen. Dít zijn de plekken in en om Haarlem waar we graag varen met de kinderen. Lees mee!

Caprera Familie Zomer Zondagen

Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Echt een leuk uitje met het hele gezin! Geniet van muziek, humor, actie en spektakel, en extra leuk: na elke voorstelling is er een workshop voor de kids. Bekijk snel het hele programma!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief