Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Children of the Water

Self Rescue Cursus al vanaf kruipleeftijd. Zónder wachtlijst!

Zwemles in Haarlem Noord / Velserbroek zonder wachtlijst. Voor veilige, blije zelfverzekerde zwemmers! Geniet samen met je kind van vrijheid, plezier en rust als je in of bij het water bent.

Self Rescue zwemcursus

Met de Self Rescue cursus van Children of the Water leren baby’s en jonge kinderen vanaf kruipleeftijd, middels privéles, in 10 dagen zichzelf te redden, mochten ze onverwacht in het water vallen.

Samen met je kind ga je tijdens onze cursussen op reis van de eerste overlevingstechnieken naar echt zwemmen. Afhankelijk van de leeftijd en ervaring van je kind, kan je op elk onderdeel van het traject instappen, of een specifieke cursus kiezen die het beste past.

Vervolg zwemlessen

Na de eerste Self Rescue cursus wordt geadviseerd om door te gaan met de vervolg cursussen. Hierna kan je kind echt zwemmen!

Alle cursussen duren 10 dagen en zijn 1 op 1 met een instructeur.

Informeer naar de mogelijkheden om binnen korte termijn te kunnen starten.

Voor meer informatie klik je op de roze button door naar de website.
Aanmelden kan per mail of telefonisch.

Children of the Water

Zadelmakerstraat 44

1991 JE Velserbroek

Mail direct

Mail direct naar Children of the Water

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Schoolreisjes en excursies in en om Haarlem

Of het nu educatief of vooral leuk mag zijn: deze uitjes zijn super om met de klas of BSO te doen!

Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf

Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.

10 superstoere uitjes voor kinderen met een handicap

Ben je op zoek naar een stoer uitje voor een gehandicapt kind? Dan hebben wij misschien wel gouden tips voor jou!

Caprera Familie Zomer Zondagen

Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Echt een leuk uitje met het hele gezin! Geniet van muziek, humor, actie en spektakel, en extra leuk: na elke voorstelling is er een workshop voor de kids. Bekijk snel het hele programma!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief