Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Children of the Water

Self Rescue Cursus al vanaf kruipleeftijd. Zónder wachtlijst!

Zwemles in Haarlem Noord / Velserbroek zonder wachtlijst. Voor veilige, blije zelfverzekerde zwemmers! Geniet samen met je kind van vrijheid, plezier en rust als je in of bij het water bent.

Self Rescue zwemcursus

Met de Self Rescue cursus van Children of the Water leren baby’s en jonge kinderen vanaf kruipleeftijd, middels privéles, in 10 dagen zichzelf te redden, mochten ze onverwacht in het water vallen.

Samen met je kind ga je tijdens onze cursussen op reis van de eerste overlevingstechnieken naar echt zwemmen. Afhankelijk van de leeftijd en ervaring van je kind, kan je op elk onderdeel van het traject instappen, of een specifieke cursus kiezen die het beste past.

Vervolg zwemlessen

Na de eerste Self Rescue cursus wordt geadviseerd om door te gaan met de vervolg cursussen. Hierna kan je kind echt zwemmen!

Alle cursussen duren 10 dagen en zijn 1 op 1 met een instructeur.

Informeer naar de mogelijkheden om binnen korte termijn te kunnen starten.

Voor meer informatie klik je op de roze button door naar de website.
Aanmelden kan per mail of telefonisch.

Children of the Water

Zadelmakerstraat 44

1991 JE Velserbroek

Mail direct

Mail direct naar Children of the Water

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x Sinterklaas uitjes in Haarlem eo

Hier kun je Sinterklaas en de pieten bezoeken! Bekijk deze Sinterklaas-uitjes in Haarlem en omgeving. Als bonus hebben we ook nog wat leuke. lokale cadeau-tips voor je!

7x HomeMade recepten voor de herfst: Leuk en makkelijk!

Leuk en makkelijk om samen te maken, deze herfstige recepten! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies!

De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!

Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!

Sinterklaas intochten 2025

Waar en wanneer komt Sinterklaas in Haarlem aan? En wanneer is de intocht in Heemstede? Hoe laat ontmoeten we de Sint in Zandvoort? Híer kunnen we de Goedheiligman dit jaar zien arriveren met zijn paard of op de Stoomboot. Bekijk het overzicht van alle Sinterklaasintochten; in Haarlem, Overveen, IJmuiden, Zandvoort, Heemstede en meer!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief