Corrie ten Boomhuis
Een 'open huis' als gedenkteken voor een dappere familie in WO2.
Loop mee met een van de rondleidingen (van ongeveer een uur) en hoor het verhaal van de dappere Corrie en haar familie voor en tijdens WO2.
Het huis ziet er deels nog uit als ‘toen‘, je kunt de schuilplaats bekijken en familiefoto’s en voorwerpen uit de Tweede Wereldoorlog.
Er is ook een heel mooi kindermagazine gemaakt, als onderdeel van het lespakket ‘Corrie 4 Kids‘. Wie weet kun jij met behulp hiervan een spannende spreekbeurt houden op school? Kijk dan ook ter voordereiding de DVD met animatiefilm.
Meer info over rondleidingen en Corrie4kids vind je op de website, klik hiervoor op de roze button!
Corrie ten Boom huis
Barteljorisstraat 19
2011 RA Haarlem
Openingstijden
Toegang is alleen mogelijk met een rondleiding.Zie website voor aanvangstijden.
Prijs
zonder reservering gratis, met reservering €2,50 pp.Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zo krijg je je kids mee naar buiten!
Hoe krijg je jouw kind mee naar buiten? Is jouw kind net als mijn zoon: niet achter dat scherm vandaan te krijgen, maar eenmaal buiten dól-enthousiast? Deze trucs gebruik ik om hem mee naar buiten te krijgen, óók in de herfst en winter!
Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem
Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee!
Het laatste jaar van…
Playground Haarlem! Mis niets van het laatste jaar van deze avontuurlijke speeltuin in Haarlem. Wat kun je allemaal verwachten? Wij vertellen het je: