Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Filosofie voor kinderen

Kids zijn geboren filosofen. Onderzoek je eigen verwondering bij De Kleine Academie!

Van nature kijken kids met een zekere verwondering naar de wereld. Waarom is er tijd? Kun je vrienden zijn met je huisdier? Van wie is de aarde? Wanneer ben je vrij? Filosoferen komt in wezen neer op het onderzoeken van je eigen verwondering.

Door te filosoferen leer je zelfstandig nadenken en een mening te vormen, maar ook dat er andere denkwijzen bestaan en mogen bestaan.

Geschikt voor kinderen van 9 t/m 12 jaar. Voor meer info klik je op de roze button.

Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

De Kleine Academie

Zijlweg 58

2013 DJ Haarlem

Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

De leukste vakantiekampen 2025!

Op vakantiekamp gaan is voor kinderen een geweldig avontuur! Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! Welk kamp past bij jouw zoon of dochter?

Meivakantie uitjes in en om Haarlem

Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!

Caprera Familie Zomer Zondagen

Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Met muziek, humor, actie en spektakel: alles komt voor; bekijk snel het hele programma!,

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief