De Klimmuur
Heb je nog nooit geklommen maar wil je het wel leren? Kom trainen bij De Klimmuur!
Heb je nog nooit geklommen? Bij De Klimmuur kun je een introductieles volgen waarbij je onder begeleiding van een instructeur kennis maakt met de klimsport! Neem wel een volwassene mee om je te zekeren.
Voor de jeugd die meer wil leren van de sport bieden we een jeugdcursus aan. In 4 lessen leer je zelfstandig klimmen en zekeren en kun je daarna meedraaien met onze jeugdclub.
Elke week kun je trainingsoefeningen doen, maar er zijn ook spelletjes en leuke evenementen om aan deel te nemen. Zo maak je spelenderwijs kennis met deze leuke sport!
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: wist je dat je ook leuk kunt klimmen bij Boulderhal de Fabriek?
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Meer inspiratie
Opmaat Pianoles Haarlem
Speel de muziek die bij je past! Bij Opmaat kun je terecht voor les in verschillende stijlen
Twin Sport Wintersport Outlet Cruquius
Klaar voor de piste! Scoor je wintersport outfits bij de Wintersport Outlet in Cruquius!
Shorttrack Haarlem
Een spectaculaire sport op het ijs! Doe vrijblijvend mee!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfstvakantie uitjes in en om Haarlem
Leuke activiteiten voor kinderen én uitjes voor het hele gezin, voor een onvergetelijke herfstvakantieweek
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Shop met korting bij de Twin Sport Wintersport Outlet!
Fijn voor die kids die weer uit alle wintersportkleren gegroeid zijn. Kom shoppen bij de MegaStore van Twin Sport in Cruquius!