Dierentuin Animal Farm
Kleine, gratis kinderboerderij en dierentuin met exotische dieren in Beverwijk!
Dierentuin Animal Farm is één van de kleinste dierentuinen van Nederland, met verschillende soorten exotische dieren. Het is een fijne plek waar je van alles kunt leren over dieren en planten.
In de dierenschool is een kinderzwerfboekstation in gericht. Je kunt hier een boek uitkiezen om te lezen en later weer ergens achter laten zodat iemand anders er plezier aan heeft.
Ook zijn er speurtochten en kleurplaten beschikbaar.
Kom je langs? Voor meer informatie klik je op de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Dierentuin Animal Farm
Luxemburglaan 4
1946 SJ Beverwijk
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van 10:00 tot 17:00 uurZaterdag en zondag van 12:00 tot 17:00 uur
Prijs
Gratis entree
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Prehistoric Planet: Dinosaurs bij Fabrique des Lumières
Stap in een overweldigende wereld vol levensgrote dinosauriërs bij Fabrique des Lumières!
Meivakantie in Het Scheepvaartmuseum in Amsterdam
Ontdek, speel en ga op avontuur tussen schepen, verhalen en zeehelden in Het Scheepvaartmuseum
Lekker landgoeduitje!
Holle ogen in je roomijs en een smiley in de oude kaas... Kom naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!
Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Vlak bij Haarlem! Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!
Koningsdag 2026 in en om Haarlem
Koningsdag in Haarlem is altijd een groots oranjefeest! Een overzicht van de leukste feest-plekken voor kids in Haarlem en omgeving!