Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

DUNE aan de duinrand

Lekker pannenkoeken eten naast de ingang van de Waterleidingduinen in Zandvoort

Een gezellig pannenkoekenhuis met een ruim terras en een speeltuin! Bij de speeltuin staan ook picknicktafels zodat je je kids goed in de gaten kunt houden.

Een fijne plek om na een wandeling in de Waterleidingduinen neer te ploffen en te genieten van iets lekkers. Heb je geen trek in pannenkoek? Bestel dan iets van de grill.

Het lounge gedeelte van het restaurant is ook te huur voor feestjes.

Klik via de roze button door naar de website voor meer informatie.

DUNE aan de duinrand

Zandvoortselaan 130 a

2042 XC Zandvoort

Openingstijden Maandag - zondag van 10.00 - 21.00 uur
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Caprera Familie Zomer Zondagen

Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Met muziek, humor, actie en spektakel: alles komt voor; bekijk snel het hele programma!,

De leukste vakantiekampen 2025!

Op vakantiekamp gaan is voor kinderen een geweldig avontuur! Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! Welk kamp past bij jouw zoon of dochter?

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Meivakantie uitjes in en om Haarlem

Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief