
Pole of Swing Party
Kinderen zijn van nature acrobaatjes; vier een Kidz Pole of Kids Swing feestje!
Kidz Pole Party
De kinderen krijgen eerst een leuke warming-up op lekkere opzwepende muziek, met veel dansen en springen. Daarna leren ze op een speelse manier diverse trucjes in de paal. Leuke draaien en zwaaien, klimmen in de paal en natuurlijk op z’n kop! Tussendoor worden er ook gekke spelletjes gedaan met de paal. Alles onder goede begeleiding en met opvangmatten. In de pauze is er limonade en wat lekkers en aan het einde van de party wordt er een groepsfoto gemaakt en krijgt de jarige job een cadeautje mee naar huis.
Kidz Swing party
Yogaswing maar dan op een speelse manier. Lekker vliegen, schommelen, op de kop, gekke trucjes met de swing, handstanden en veel leuke spelletjes. In de pauze is er limonade en wat lekkers en aan het einde van de party wordt er een groepsfoto gemaakt en krijgt de jarige job een cadeautje mee naar huis.
Leuk feestje voor kinderen vanaf 5 jaar.
Voor info en reserveren klik je via de roze button door naar de website!
Elisa Jo
Energieplein 1
2031 TC Haarlem
Prijs
V/A €100 voor 1,5 uur, 6 tot 15 kinderenToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen
Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!
Vier de zomer bij Teylers
Een zomer vol verrassingen: tekenen tussen de schilderijen, zoeken naar spoken en meer leuke familie activiteiten in het oudste museum van Nederland
8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!
Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!