Gratis support
Voor wie zelf eens een luisterend oor en schouder mist: support van het Ervaringskenniscentrum!
Ervaringskenniscentrum (Sch)ouders is een online platform van, voor en door ouders van zorgkinderen. Je kunt hier ook terecht voor wat extra support.
Het beste leven voor je kind, broer of zus met een zorgbehoefte, dat is waar jij je voor in zet. Maar hoe zit het met jou? Een groep ouders, broers en zussen die zelf ook ooit een luisterend oor en schouder misten, zouden graag ook wat voor jou betekenen.
Je kunt 3-5 keer met elkaar online afspreken wanneer jij dat nodig hebt. De supporters luisteren naar je verhaal en worden jouw sparringspartner.
Interesse? Klik op de websitebutton voor meer info of om je aan te melden! PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Haarlem
Toegankelijke inspiratie
Heerlijke wintervakantie
In de midwinter vertraag je in de aangepaste vakantiehuizen van het Ronald McDonald Kinderfonds.
Toegankelijke events in februari
In februari staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
NIEUW: Categorie Inclusief
Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x Voorjaarsvakantie uitjes in Haarlem e.o.
Yes, voorjaarsvakantie! Een hele week vrij en dus volop tijd voor leuke uitjes met het gezin. Of je nu zin hebt in een actief dagje uit, een creatief museumbezoek, een fijne boswandeling of een stoer indoor avontuur — in en om Haarlem is er zóveel te beleven voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.
10x: Dáárom is Teylers Museum Kidsproof!
Heel oud, héél bijzonder en verrássend speels. Zo kunnen we wel 10 redenen noemen waarom we vinden dat alle kinderen eens naar Teylers Museum moeten gaan!
Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem
Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee!