Familie zomer zondagen | Crêpe de la bête
Een wervelend circusverhaal vol acrobatiek, humor en spektakel
Voor deze bijzondere voorstelling wandel je eerst het bos in, naar een groot open veld midden in het groen van Caprera. Daar staat het decor al klaar en begint een wervelend circusverhaal vol acrobatiek, humor en spektakel.
In Crêpe de la Bête probeert een familie hun ooit zo chique crêpes-restaurant draaiende te houden. Terwijl de pannen in de lucht vliegen en de crêpes bijna worden gebakken, buitelen de artiesten van Hirondelles over en door elkaar in een razendsnelle mix van acrobatiek, slapstick en circus. Het publiek zit er met open mond naar te kijken.
De voorstelling bouwt op naar een spectaculaire finale met een duizelingwekkende verticale act aan een draaimolen. Een vrolijk en spectaculair circusavontuur voor jong én oud.
Met gratis workshop
Na afloop mogen de kinderen (én hun ouders) zelf aan de slag bij een leuke acrobatiekworkshop, onder leiding van de spelers zelf.
In samenwerking met de Schuur organiseert Caprera de leukste, spannendste en meest ontroerende jeugdtheatervoorstellingen tijdens de Familie Zomer Zondagen. Na de voorstelling is er een gratis workshop in het thema van de voorstelling. Zo kunnen kinderen niet alleen genieten van een theatervoorstelling, maar ook lekker actief aan de slag! Klik door naar de website van Caprera voor het gehele programma en om kaartjes te bestellen.
16 Augustus 2026
Openluchttheater Caprera
Hoge Duin en Daalseweg 2
2061 AG Bloemendaal