Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hildes Atelier 7+

Knutsel mee in Hildes Atelier. Maak met je eigen handen een authentiek buideltje of een klein olielampje.

In Hildes Atelier stap je in de voetsporen van historische ambachtslieden. Je ontdekt hier hoe onze voorouders met eenvoudige middelen prachtige en functionele voorwerpen maakten voor hun dagelijks leven. Door zelf met je handen te werken, leer je de technieken van vroeger echt begrijpen. Het maken van je eigen gebruiksvoorwerpen slaat een brug tussen de objecten die je in het museum ziet en de vaardigheden die mensen honderden jaren geleden al beheersten.

Wat kun je verwachten?

  • Word zelf een maker: Ga creatief aan de slag en maak met je eigen handen een authentiek buideltje of een klein olielampje.
  • Beheers historische technieken: Ontdek hoe je met eenvoudige materialen en traditionele methodes tot een prachtig eindresultaat komt.
  • Plezier voor iedereen: Ervaar een laagdrempelige en inspirerende activiteit die leuk en leerzaam is voor zowel jong als oud.

Nieuwsgierig naar alle workshops? Klik op de roze button en plan jullie knutselmoment bij Huis van Hilde.

Tip: Meld je aan voor onze nieuwsbrief met leuke uittips voor het hele gezin.

Data:

  • maandag 23 februari 2026
  • woensdag 25 februari 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Huis van Hilde

Westerplein 6

1901 NN Castricum

Openingstijden Zie website
Prijs € 1,- materiaal kosten (+ entree museum)
Mail direct

Mail direct naar Huis van Hilde

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

KidsPark | Opblaasattracties

In de schoolvakantie staat de hal vol met gave opblaasattracties voor kids van 2-12 jaar!

Familiecollege: Hoe onderzoek je fossielen?

Interactief college in de historische Gehoorzaal over dino’s, fossielen en moderne techniek.

Yonex Dutch Junior Toernooi

Internationaal badmintontoernooi voor jeugd met leuke activiteiten. Gratis te bezoeken!

Bezoek de olifantenkalfjes in ARTIS in de voorjaarsvakantie

Ga op kraamvisite bij de 2 olifantenkalfjes in ARTIS of doe een van de andere toffe activiteiten!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x: Dáárom is Teylers Museum Kidsproof!

Heel oud, héél bijzonder en verrássend speels. Zo kunnen we wel 10 redenen noemen waarom we vinden dat alle kinderen eens naar Teylers Museum moeten gaan!

Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem

Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee! 

24x Voorjaarsvakantie uitjes in Haarlem e.o.

Yes, voorjaarsvakantie! Een hele week vrij en dus volop tijd voor leuke uitjes met het gezin. Of je nu zin hebt in een actief dagje uit, een creatief museumbezoek, een fijne boswandeling of een stoer indoor avontuur — in en om Haarlem is er zóveel te beleven voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.

Het laatste jaar van…

Playground Haarlem! Mis niets van het laatste jaar van deze avontuurlijke speeltuin in Haarlem. Wat kun je allemaal verwachten? Wij vertellen het je:

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief