Stormvogels voetbal
Al meer dan 100 jaar dé voetbalvereniging van IJmuiden!
De Stormvogels hebben een rijke historie, met zelfs een periode in het betaald voetbal en ook een periode samen met Telstar. Nu zijn de Stormvogels weer gewoon de Stormvogels, een ambitieuze en gezellige voetbalclub met een mooie accomodatie op Sportpark Zeewijk in IJmuiden.
Al vanaf 3 jaar kunnen kids hier heerlijk komen voetballen op de woensdagmiddag! En dat maar voor een zeer vriendelijk prijsje, dus leuk om uit te proberen of voetbal inderdaad de sport is voor jouw Guppie/ Mini!
En heb je het naar je zin? Dan kun je hier blijven voetballen zo lang je wilt… tot aan de senioren!
IJ.V.V. Stormvogels
Zuiderkruisstraat 72
1973 XM IJmuiden
Prijs
Kinderen van 3 jaar betalen slechts €15 per seizoen, vraag info voor overige tarievenToon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Muziek op Schoot Haarlem
Vrolijke muzieklessen voor baby, dreumes, peuter en kleuter onder begeleiding van een volwassene.
Dance Ballet Center
Dansliefhebbers opgelet! Hier vind je kwaliteitsonderwijs in heel veel dansvormen!
Hockeyclub HMHC Saxenburg
Bij hockeyclub HMHC Saxenburg staan sociale, motorische en technische ontwikkeling centraalBlogs & inspiratie
Alle blogs
Het laatste jaar van…
Playground Haarlem! Mis niets van het laatste jaar van deze avontuurlijke speeltuin in Haarlem. Wat kun je allemaal verwachten? Wij vertellen het je:
Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem
Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee!
Zo krijg je je kids mee naar buiten!
Hoe krijg je jouw kind mee naar buiten? Is jouw kind net als mijn zoon: niet achter dat scherm vandaan te krijgen, maar eenmaal buiten dól-enthousiast? Deze trucs gebruik ik om hem mee naar buiten te krijgen, óók in de herfst en winter!