
IJscafé da Benito
IJs van da Benito is een begrip in Haarlem! De vitrine ziet er zó aantrekkelijk uit.. lastig kiezen!
Overheerlijk ambachtelijk schepijs sinds 1996, inmiddels mag da Benito zich ook officieel meesterijsbereider noemen! Je komt hier de bekende smaken en creatieve ijscreaties tegen.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
IJscafe da Benito
Soendaplein 33
2023 TT Haarlem
Openingstijden
Dagelijks geopend
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vier de zomer bij Teylers
Een zomer vol verrassingen: tekenen tussen de schilderijen, zoeken naar spoken en meer leuke familie activiteiten in het oudste museum van Nederland
Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen
Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!