IKKI Peutersport
Peuters vanaf 2,5 jaar leren bij IKK sport al vroeg hun lichaam goed te gebruiken, lekker sporten!
In een les van 45 minuten per keer worden peuters, samen met hun papa of mama, meegenomen naar een fantasiewereld waarin ingespeeld wordt op de beweegbehoefte van kinderen.
Plezier is de rode draad!
Op basis van andere sport- en spelvormen leren kinderen hoe ze hun lichaam op een goede manier kunnen gebruiken. Mede hierdoor ontwikkelen de kinderen al op jonge leeftijd capaciteiten zoals teamwork en behendigheid en werken ze aan een brede motorische ontwikkeling.
Tip; Bij IKK sport kunnen kinderen van 3 tot 8 jaar ook terecht voor hun eerste hockey- ervaring! De hockeyschool is een uitstekende voorbereiding op het spelen bij een echte hockeyclub.
Klik op de roze button om naar de website te gaan, hier vind je meer informatie over lestijden en inschrijven!
Ikk Sport
Badmintonpad 15
2023 BT Haarlem
Prijs
10 tot 13 lessen, kosten €11,50 per les, inschrijven eenmalig €25 incl poloshirtToon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x Kerstvakantie-uitjes in Nederland
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra kinderactiviteiten in musea en mooie voorstellingen: met deze leuke uittips wordt het een heerlijke kerstvakantie! Kies hier de leuke dingen om samen met je kind te doen. Leuke dagjes uit, in je eigen regio of ergens anders in Nederland!
We hebben ‘m: de Website van het Jaar jury award!
Kidsproof.nl is door de vakjury van Emerce gekozen tot Website van het Jaar in de categorie Vrije Tijd.
25x Kerstvakantie uitjes in en om Haarlem!
Welke leuke uitjes zijn er in Haarlem e.o. te doen deze kerstvakantie? Dit zijn alle leuke dingen om samen als gezin te doen in en om Haarlem. Ook zijn er leuke activiteiten voor kinderen, zoals dagkampen in Haarlem!