IKKI Peutersport
Peuters vanaf 2,5 jaar leren bij IKK sport al vroeg hun lichaam goed te gebruiken, lekker sporten!
In een les van 45 minuten per keer worden peuters, samen met hun papa of mama, meegenomen naar een fantasiewereld waarin ingespeeld wordt op de beweegbehoefte van kinderen.
Plezier is de rode draad!
Op basis van andere sport- en spelvormen leren kinderen hoe ze hun lichaam op een goede manier kunnen gebruiken. Mede hierdoor ontwikkelen de kinderen al op jonge leeftijd capaciteiten zoals teamwork en behendigheid en werken ze aan een brede motorische ontwikkeling.
Tip; Bij IKK sport kunnen kinderen van 3 tot 8 jaar ook terecht voor hun eerste hockey- ervaring! De hockeyschool is een uitstekende voorbereiding op het spelen bij een echte hockeyclub.
Klik op de roze button om naar de website te gaan, hier vind je meer informatie over lestijden en inschrijven!
Ikk Sport
Badmintonpad 15
2023 BT Haarlem
Prijs
10 tot 13 lessen, kosten €11,50 per les, inschrijven eenmalig €25 incl poloshirtToon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Shorttrack Haarlem
Een spectaculaire sport op het ijs! Doe vrijblijvend mee!
Muziek op Schoot Haarlem
Vrolijke muzieklessen voor baby, dreumes, peuter en kleuter onder begeleiding van een volwassene.
Dance Ballet Center
Dansliefhebbers opgelet! Hier vind je kwaliteitsonderwijs in heel veel dansvormen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
1 April: 10 grappen!
Je kinderen in de maling nemen... klinkt niet aardig maar deze 1 april grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu vandaag te slim af zijn?
Het laatste jaar van…
Playground Haarlem! Mis niets van het laatste jaar van deze avontuurlijke speeltuin in Haarlem. Wat kun je allemaal verwachten? Wij vertellen het je:
10x: Dáárom is Teylers Museum Kidsproof!
Heel oud, héél bijzonder en verrássend speels. Zo kunnen we wel 10 redenen noemen waarom we vinden dat alle kinderen eens naar Teylers Museum moeten gaan!