Kenamju Heemstede
Kom voor goede judo en karatelessen naar Kenamju Heemstede. Vanaf 4 jaar!
Bij de zelfverdedigingslessen van Kenamju staan discipline, respect en plezier centraal. De judo en karatelessen zijn goed voor de motorische ontwikkeling en dragen bij aan een verbetering van sociale vaardigheden.
Er zijn op de locatie Heemstede Judolessen voor kinderen vanaf 4 jaar en Karate vanaf 6 jaar.
Klik via de roze websitebutton door naar de website van Kenamju voor het lesrooster.
Benieuwd of dit iets voor jouw kind is? Maak gebruik van 3 gratis proeflessen.
Daarna kun je een lidmaatschap afsluiten via onze websitevoor €35 per maand.
Lijstjes voor Haarlem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nu tot 35% korting bij RCN vakantieparken!
Voordeliger weg in de zomervakantie? Boek nu last minute een RCN camping voor de zomervakantie en ontvang tot wel 35% korting!
Caprera Familie Zomer Zondagen
Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Echt een leuk uitje met het hele gezin! Geniet van muziek, humor, actie en spektakel, en extra leuk: na elke voorstelling is er een workshop voor de kids. Bekijk snel het hele programma!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).