Kenamju zwemles
Leer zwemmen bij Kenamju Sport & Health met het EasySwim drijfpak!
Bij Kenamju ben je aan het juiste adres om te leren zwemmen. Zij geven zwemles volgens de richtlijnen van de NPZ – NRZ en bieden een zwemopleiding volgens de modernste methodes: EasySwimPro. Een krachtig hulpmiddel hierbij is het drijfpak EasySwim.
Dit drijfpak is speciaal ontwikkeld voor kinderen tijdens zwemlessen.
Zo ontwikkel je volledige bewegingsvrijheid en daardoor krijg je het zogenaamde watergevoel sneller en beter. Dit watergevoel vormt de basis bij het aanleren van de diverse zwemslagen. Bij Kenamju krijg je in een waterdiepte van 130cm les, welk het effect van zwemvaardigheid verder ondersteund en versterkt. Zo ontwikkelen de diverse zwemslagen zich sneller!
Kijk voor alle voordelen van zwemmen bij Kenamju op de website via de roze button!
Op zoek naar kinderopvang, ontwikkelingscursus of een zorgprofessional gespecialiseerd in kinderen? Kijk dan in onze categorie Zorg & opvoeding!
Kenamju Sport & Health
Phoenixstraat 13
2011 KC Haarlem
Openingstijden
Zie de websitePrijs
Inschrijfgeld & wachtlijst : € 17,50. Lesgeld per maand : € 48,00Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!
Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Vlak bij Haarlem! Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!
Koningsdag 2026 in en om Haarlem
Koningsdag in Haarlem is altijd een groots oranjefeest! Een overzicht van de leukste feest-plekken voor kids in Haarlem en omgeving!