
KidsPark | Opblaasattracties
In de schoolvakantie staat de hal vol met gave opblaasattracties voor kids van 2-11 jaar!
Opblaasattracties
De opstelling verschilt per schoolvakantie, maar er zijn altijd minimaal 20 opblaasattratcies en verschillende andere speelmogelijkheden.
Rennen en klimmen, klauteren of glijden, voetballen of trampoline springen, of gewoon op een vette hindernisbaan spelen; het is er allemaal!
Leuk voor kinderen van 2- 11 jaar
De adviesleeftijd is van 2 t/m 11 jaar. Uiteraard zijn kinderen buiten deze leeftijdsgrens ook welkom als zij dat nog leuk vinden! Voor de jongste kinderen is een apart gedeelte gereserveerd waar zij rustig kunnen spelen.
Eten en drinken bij het KidsPark
Eigen eten en drinken meenemen is niet toegestaan maar de de horecagelegenheid in de VanzantenHal heeft allerlei lekkers te koop!
KidsPark is in de Meivakantie open op 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30 april en 1 & 2 mei
Klik door naar de website voor meer informatie.
VanzantenHal
Ijweg 1415
2152 NB Nieuw Vennep
Openingstijden
10:00 uur tot 17:00 uurPrijs
Kind 1-13 jaar €9Volwassenen €3
Toon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie bij Teylers Museum
Met familiecollege, speurtocht en workshops, passend bij de tentoonstelling 'kosmos'
Toffe films bij Kinepolis
Breng tijdens de meivakantie een bezoek aan Kinepolis Haarlem en geniet van superleuke films
Pieter Vermeulen Museum
Bezoek de interactieve tentoonstelling ‘Kletsnat' in dit súper kindvriendelijke museum in DriehuisBlogs & inspiratie
Alle blogs
Meivakantie uitjes in en om Haarlem
Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
De leukste vakantiekampen 2025!
Op vakantiekamp gaan is voor kinderen een geweldig avontuur! Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! Welk kamp past bij jouw zoon of dochter?