Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Klaver Kinderhockey Haarlem

Bij Klaver Kinderhockey leren kinderen spelenderwijs en met veel plezier hun 1e hockey vaardigheden!

Bij Klaver Kinderhockey verbeteren kinderen met veel plezier hun coördinatie, motoriek en hockey-technische vaardigheden. Dit kan al vanaf 3 jaar met gezellige ouder-kind-lessen! Tijdens de les staat het spelplezier voorop! Zo worden alle oefeningen gegeven op swingende muziek! De trainingsmethodiek is in 2005 ontwikkeld door Panasj en heeft inmiddels zijn waarde bewezen.

Panasj besteedt veel aandacht aan de symmetriefase, waarbij de hersendelen goed leren samenwerken. Deze samenwerking is niet alleen essentieel om goed te bewegen, maar ook voor het ontwikkelen van onze cognitieve vaardigheden (lezen, rekenen, schrijven e.d.). Kinderen die goed kunnen bewegen zijn makkelijker in staat om cognitieve vaardigheden te ontwikkelen. Dat is wat zij de kinderen bij onze hockeyschool willen meegeven!

Bij de kinderen van 3 – 5 jaar staat spelplezier voorop, bij de kinderen van 5 -10 jaar wordt er steeds meer aandacht besteed aan techniek. Altijd met muziek, plezier en binnen in een gymzaal zodat de lessen altijd door kunnen gaan. Ook geschikt voor kinderen die al bij een hockeyclub spelen, maar tijdens de winterstop graag blijven hockeyen of extra techniek training willen.

Klaver organiseert ook extra buitenactiviteiten zoals kampen en zomercompetitie! 

Kijk op de site van Klaver Kinderhockey voor actuele info over locaties en tijden, klik op de roze website button!

Klaver Kinderhockey Haarlem

Prijs Lesgeld €10,50 per les (ca 10 lessen in blok) Inschrijfkosten €35 (incl. gele polo met logo)
Mail direct

Mail direct naar Klaver Kinderhockey Haarlem

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zwemmen in en rond Haarlem

Zin om een dagje te zwemmen? Wij hebben alle zwembaden in en rond Haarlem voor je op een rijtje gezet! Kies uit binnen- en buitenzwembaden en tussen simpele zwembaden en heuze zwemparadijzen.

Weekendtips: eropuit met kids in Haarlem!

Wat doen jullie dit weekend met de kinderen? Kies een van deze leuke binnen-uitjes, buiten-activiteiten voor een gezellige zaterdag of zondag in Haarlem!

10 x De leukste musea voor kids in en om Haarlem

Wat is een leuk museum voor kinderen in Haarlem? We hebben keus: Haarlem heeft zelfs meerdere kidsproof musea in de stad en in de omgeving! Deze musea hebben een leuke tentoonstelling, speurtocht en of activiteit voor kinderen. Een perfect gezinsuitje voor een woensdagmiddag, zaterdag, zondag, vakantie- of studiedag!

Vaderdag knutsels

Op sommige scholen wordt niet meer geknutseld voor moeder- of vaderdag. Dus; zelf aan de slag!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief