
Peuterdans
Voor peuters die graag bewegen, van muziek houden & 't heerlijk vinden om plezier te maken!
Per september start er bij Les Petits weer een nieuwe cursus Peuterdans, speciaal voor kinderen van 2½ tot 4 jaar.
Een fantasierijk avontuur!
Tijdens de danslessen worden de kinderen meegenomen in een fantasierijk dansavontuur. In iedere les staat er een thema centraal dat aansluit bij de belevingswereld van een peuter. Naast plezier en lekker bewegen worden er tijdens de danslessen de volgende punten gestimuleerd:
• Ritmegevoel
• Bewustwording grove en fijne motoriek
• Ruimtelijke oriëntatie
• Samenspel
• Rekenbegrip
• Taalbegrip
• Creativiteit
Klik voor meer informatie door via de roze (web)site button
Les Petits Kinderopvang
Openingstijden
Vrijdagochtend en vrijdagmiddag.10 weken van vrijdag 15 september t/m 24 november 2017Prijs
61 euro per kind voor 10 lessen van 3 kwartier.
Mail direct
Telefoonnummer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
5x Dáárom naar Boerderij Zorgvrij!
Bij deze boerderij in Spaarnwoude Park beleef je van alles! Het is de plek waar kinderen 'leren' moeiteloos combineren met spelen en plezier hebben. Dít is waarom wij vinden dat elk kind een keer bij Boerderij Zorgvrij geweest moet zijn!
Vier de zomer bij Teylers
Een zomer vol verrassingen: tekenen tussen de schilderijen, zoeken naar spoken en meer leuke familie activiteiten in het oudste museum van Nederland