Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Little Artists

Wekelijkse kunst workshops voor kinderen met wisselende thema's uit de kunstgeschiedenis.

Elke woensdagmiddag inspireren Elisabeth (fotograaf/kunsthistoricus) en Justine (architect/docent) de kinderen met wisselende thema’s uit de kunstgeschiedenis: een kunstenaar, stroming, stijl, materiaal of techniek vormt het uitgangspunt voor de kunst workshops.

Ze laten de kinderen hun eigen expressie geven aan het thema en stimuleren ieders creatieve vermogen.

De workshops zijn zorgvuldig georganiseerd en begeleid, na afloop mag je altijd je meesterwerk mee naar huis nemen!

Little Artists

Planetenlaan 5

2024 EN Haarlem

Openingstijden 13:30 - 15:00 uur 
en 15:30 - 17:00
Mail direct

Mail direct naar Little Artists

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Haarlem

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Haarlem

Skeeleren

Kinderen leren bij Kras Sport de essentiële basisvaardigheden van het skeeleren

Stal de Naaldenhof

Ponystappen, paardrijles, kinderfeestjes en meer op een prachtige plek aan de duinen!

Kids Bak Workshop

Kids aan de Bak! Koekjes, Cakejes, Merengues; bij BakingTime leren de kids het te maken!

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De allerleukste lente- buitenuitjes met kinderen in Haarlem

Kidsproof wandelingen, speurtochten en natuuravonturen voor gezinnen

5x Dáárom naar Boerderij Zorgvrij!

Bij deze boerderij in Spaarnwoude Park beleef je van alles! Het is de plek waar kinderen 'leren' moeiteloos combineren met spelen en plezier hebben. Dít is waarom wij vinden dat elk kind een keer bij Boerderij Zorgvrij geweest moet zijn!

Pasen in en om Haarlem

Wat gaan jullie doen op Eerste en Tweede Paasdag met de kinderen in en om Haarlem? Wij noemen de leukste tips!

Van de Schuur, voor jou!

Of je nu komt met een dreumes op schoot of een puber naast je: bij de Schuur vinden jullie altijd iets waar jullie blij van worden. Nieuwsgierig naar wat er de komende maanden te zien is? Dit staat er voor kids en gezinnen op het programma!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief