
MindfulYogaKids
Mindfulness en yogalessen voor ontspannen, zelfbewuste en happy kids!
MindfulYogaKids biedt mindfulness trainingen voor kinderen van 6 tot 13 jaar en yogalessen voor kinderen van 2 tot 18 jaar. Ook kan je hier samen met een (groot)ouder lessen volgen.
Iedere les heeft een ander thema, zoals: geluk, op reis, de wereld, dromen en nog veel meer.
We doen actieve oefeningen, maar ook oefeningen waar je meer ontspannen van raakt. De lessen worden extra leuk gemaakt met spel, muziek, fantasie, verhalen, dans, kindermassage, concentratie-, adem-, zintuig- en ontspanningsspelletjes en creatieve opdrachten.
Voor meer informatie en aanmelden klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vier de zomer bij Teylers
Een zomer vol verrassingen: tekenen tussen de schilderijen, zoeken naar spoken en meer leuke familie activiteiten in het oudste museum van Nederland
Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen
Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!