
Museumcafé Thuys
Breng naast een bezoekje aan het Museum van de Geest ook een bezoekje aan dit leuke museumcafé!
Museumcafé Thuys in Haarlem
Lekkere koffie, Thuysgemaakte lunch of zoete verwennerijen… gemaakt met zoveel mogelijk biologische, duurzame streekproducten van lokale leveranciers die zich verbinden aan re-integratieprojecten.
Wil je er een uitje van maken, vraag dan naar de speluitleen en speel een potje cricket of badminton in de groene omgeving van de Bolwerken of laat je kinderen lekker spelen in het naastgelegen speeltuintje. Wel oppassen voor het water!
Museum van de Geest
In het Museum van de Geest | Haarlem, in het monumentale Dolhuys, zie je verschillende kunstwerken die je aan het denken zetten over stigma’s en het belang van mentale gezondheid. Om ook in het café aan te sluiten bij deze missie worden plekken gecreëerd voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt.
Het Dolhuys
Schotersingel 2
2021 GE Haarlem
Openingstijden
woensdag t/m zondag tussen 11.00 en 17.00Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lekker buiten zwemmen in Spaarnwoude Park
Niets zo lekker als een duik in natuurwater op een warme dag. De strandjes in Spaarnwoude Park zijn een goed alternatief voor de kust: dichtbij de stad, in een groene omgeving. Check hier in welke zwemmeertjes in Spaarnwoude Park je kunt zwemmen!
7x Restaurants met terras en speelplek!
Zonnetje, cappuccinootje, kletsen met vriend(inn)en, kindertjes die lekker spelen én daar anderen niet teveel bij in de weg zitten; Kidsproof terrassen!
De leukste vakantiekampen 2025!
Op vakantiekamp gaan is voor kinderen een geweldig avontuur! Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! Welk kamp past bij jouw zoon of dochter?