Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Museumcafé Thuys

Breng naast een bezoekje aan het Museum van de Geest ook een bezoekje aan dit leuke museumcafé!

Museumcafé Thuys in Haarlem

Lekkere koffie, Thuysgemaakte lunch of zoete verwennerijen… gemaakt met zoveel mogelijk biologische, duurzame streekproducten van lokale leveranciers die zich verbinden aan re-integratieprojecten.

Wil je er een uitje van maken, vraag dan naar de speluitleen en speel een potje cricket of badminton in de groene omgeving van de Bolwerken of laat je kinderen lekker spelen in het naastgelegen speeltuintje. Wel oppassen voor het water!

Museum van de Geest

In het Museum van de Geest | Haarlem, in het monumentale Dolhuys, zie je verschillende kunstwerken die je aan het denken zetten over stigma’s en het belang van mentale gezondheid. Om ook in het café aan te sluiten bij deze missie worden plekken gecreëerd voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt.

Het Dolhuys

Schotersingel 2

2021 GE Haarlem

Openingstijden woensdag t/m zondag tussen 11.00 en 17.00
Mail direct

Mail direct naar Het Dolhuys

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Haarlem

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Tip: Light Safari in Beekse Bergen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

We hebben ‘m: de Website van het Jaar jury award!

Kidsproof.nl is door de vakjury van Emerce gekozen tot Website van het Jaar in de categorie Vrije Tijd.

8x Binnenspeeltuinen in Haarlem e.o

You love it or you hate it... indoor speelparadijzen! Maar geef toe, heerlijk om je kids hier af en toe 'uit te laten' en zelf even met krantje en koffie te relaxen. Ken je deze binnenspeeltuinen in Haarlem en omgeving al?

12 x Toegankelijke kidsproof-uitjes in Noord-Holland

Deze uitjes zijn leuk voor kinderen, én toegankelijk voor iedereen! Of je kind nu prikkelgevoelig is, een lichamelijke beperking heeft, of je als ouder net wat extra overzicht of rust zoekt. Ideaal voor gezinnen die nét wat meer nodig hebben.

Leuk voor peuters!

Heb jij thuis een gezellige peuter rondlopen? Zo'n heerlijk ondernemend kleintje die nog zoveel kan leren, die in alles speelgoed ziet, en nu ook net oud genoeg is om dingen mee te ondernemen? Deze activiteiten in Haarlem e.o. zijn fantastisch om samen met je peuter te doen, of om je jonge kind zelf te laten ervaren.

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >