Musical4Daagse – Zomer
Een unieke theater ervaring deze zomervakantie in PHIL. Haarlem. 4 dagen zingen, dansen en acteren!
Met of zonder ervaring
Iedereen van 6 t/m 12jaar, met of zonder musical ervaring, kan deze kerstvakantie in 4 dagen een echte musical maken.
De voorstelling is op de laatste dag, met professionele kap en grime, kostuums en aan het eind van de voorstelling een buiging van alle musicalsterren.
Iedereen krijgt een eigen rol in de voorstelling.
De Musical4daagse geeft de kinderen zelfvertrouwen. Dat kunnen ze weer goed gebruiken op school, in nieuwe situaties of thuis.
Staat jullie zoon of dochter deze vakantie te stralen op het toneel van PHIL. Haarlem?
Zomervakantie
In de zomervakantie kun je je kind aanmelden voor 4 t/m 7 juli & 8 t/m 11 juli 2026.
De dagen zijn van 9.00 – 14.00 of van 10.00 – 15.00 uur.
Er is beperkt plek dus klik snel door naar de website van Musical4Daagse om jouw ster-in-de-dop in te schrijven!
Lijstjes voor Haarlem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zo krijg je je kids mee naar buiten!
Hoe krijg je jouw kind mee naar buiten? Is jouw kind net als mijn zoon: niet achter dat scherm vandaan te krijgen, maar eenmaal buiten dól-enthousiast? Deze trucs gebruik ik om hem mee naar buiten te krijgen, óók in de herfst en winter!
Het laatste jaar van…
Playground Haarlem! Mis niets van het laatste jaar van deze avontuurlijke speeltuin in Haarlem. Wat kun je allemaal verwachten? Wij vertellen het je:
Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem
Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee!