Muziek op Schoot Haarlem
Vrolijke muzieklessen voor baby, dreumes, peuter en kleuter onder begeleiding van een volwassene.
Zingen, spelen, dansen en muziek maken met je kind is geweldig. Er ontstaat direct een bijzondere band tussen jou en je kind bij Muziek op Schoot. Er wordt gezongen, gedanst, gespeeld met materialen en muziek gemaakt op eenvoudige instrumentjes.
Je kind en jij leren nieuwe liedjes, werken op een uitstekende manier aan taalontwikkeling, muzikaliteit, creativiteit, dans, spel, samenwerking en aan de grove en fijne motoriek. Er wordt veel gelachen en er zijn vaak komische situaties.
Alle liedjes neem je mee naar huis, waardoor er thuis ineens veel meer gezongen wordt. Je hoeft niet mooi te kunnen zingen om mee te kunnen doen met deze cursus en zelfs een beetje vals zingen is geen probleem. Zingen maakt bij iedereen de levensenergie vrij. Daar word je blij van!
Muziekles voor verschillende leeftijden
In deze drukke tijden echt een uurtje voor jou en je kind! Een prachtig cadeau! Er zijn babygroepen (4 maanden-1.3 jaar) om 11.55 uur, dreumesgroepen (1-2 jaar) om 8.55 uur, peutergroepen (2-2.10 jaar) om 9.50 uur en peutergroepen (2.10-4 jaar) om 10.50 uur. Je doet deze activiteit samen met je kind.
Muziek op Schoot Cursusdata
Wintercursussen starten elk jaar in januari, lentecursussen in april en herfstcursussen in september. Dagen en tijden vind je op de site van Muziek op schoot onder het kopje ‘agenda’ – ‘agenda en tijden’.
Klik door naar de website voor meer informatie of om je in te schrijven!
Muziek op Schoot Haarlem
Floresstraat 14
2022 BE Haarlem
Openingstijden
Dagen en tijden vind je op de site van Muziek op schoot onder het kopje 'agenda' - 'agenda en tijden winter'.Prijs
Cursus van 12 lessen €179 Lees op de site meer over tarievenToon op kaart
Meer inspiratie
Kids Bak Workshop
Kids aan de Bak! Koekjes, Cakejes, Merengues; bij BakingTime leren de kids het te maken!
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Haarlem
Stal de Naaldenhof
Ponystappen, paardrijles, kinderfeestjes en meer op een prachtige plek aan de duinen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Schoolreisjes en excursies in en om Haarlem
Of het nu educatief of vooral leuk mag zijn: deze uitjes zijn super om met de klas of BSO te doen!
Meivakantie uitjes in en om Haarlem
Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!