Muziekids
Muziekids zorgt voor afleiding, ontspanning en muzikaal plezier voor zieke kinderen.
Muziekids zet zich in om zieke kinderen zich weer even onbezorgd kind te kunnen laten voelen. Ze werken daarbij samen met verschillende ziekenhuizen en andere zorginstellingen. Met als doel om ieder kind van muziek te kunnen laten genieten!
Onder professionele begeleiding kunnen kinderen muziek (leren) spelen en/of beluisteren. Door de afleiding en het plezier dat zij hebben wordt hun verblijf hopelijk wat aangenamer.
In de volgende steden zijn op dit moment Muziekids Studio’s te vinden: Almere, Beverwijk, Blaricum, Hilversum, Tilburg, Haarlem, Amsterdam, Den Haag en Utrecht.
Meer weten? Klik voor meer info door naar de website via de websitebutton.
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Haarlem
Toegankelijke inspiratie
Toegankelijke events in oktober
In oktober staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
Pietendorp prikkelarm
Beleef Pietendorp in alle rust tijdens de speciale prikkelarme ochtend in het Zuiderzeemuseum!
Festival De Betovering: inclusief
Beleef hét Haagse kunstfestival voor kids in de herfstvakantie met veel aandacht voor toegankelijkheid!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bezoek World of Dinos met korting!
Ontmoet levensechte bewegende dinosauriers, boek met 25% KIDSPROOF KORTING!
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!