Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Assepoester (6+)

Het Balletorkest neemt je mee in een muzikale vertelling van het beroemde spookje Assepoester. 

Het sprookje van de jonge Assepoester die geterroriseerd wordt door haar stiefmoeder en haar zusters komt tot leven in het verhaal en in de dans en de muziek zorgt ervoor dat niemand zijn of haar oren en ogen van het podium af kan houden.

Hoewel Sergei Prokofjev zichzelf vooral beschouwde als een operacomponist, boekte hij zijn grootste successen met zijn balletten. Een van zijn topproducties is ongetwijfeld Cinderella (Assepoester), het werk dat hij tussen 1940 en 1944 schreef ter illustratie van het beroemde sprookje van de Gebroeders Grimm.

Prokofjev componeerde het werk geheel in de geest van de grote romantische Russische traditie van Tsjaikovski, maar kon uiteraard hier en daar wat dwarse noten en harmonieën niet laten. Toch maken de weelderige melodieën en het prachtige verhaal de noten van Prokofjev perfect geschikt voor een prachtig vertelconcert voor de hele familie.

Klik door naar de website van PHIL voor kaartjes

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

PHIL

Lange Begijnestraat 11

2011 HH Haarlem

Mail direct

Mail direct naar PHIL

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zomer bij Huis van Hilde

Reis door de geschiedenis in één zomer bij Huis van Hilde in Castricum tijdens de zomervakantie!

Koel chillen | Zomer bij Pathé

Geniet in de airco van avonturen van de Smurfen, van Lilo & Stitch en meer populaire filmhelden!

Workshop theater in De Koepel

Workshop Theater & improvisatiespel voor kids vanaf 7 jaar

Super Quest Camp

Een heerlijke uitlaatklep voor de tomeloze energie van kids van 2,5 - 9 jaar bij The Little Gym

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomers snacken in het LAM museum

Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

7x Leuke uitjes met pubers in Haarlem

Pubers en tieners: vaak moeilijk te motiveren, maar o zo blij als je iets vindt dat écht leuk is! Gelukkig biedt Haarlem en omgeving verrassend veel originele en actieve uitjes voor gezinnen met grotere kinderen. Wij maakten een lijst vol stoere, sportieve en sociale activiteiten die zelfs de meest kritische puber kunnen bekoren.

8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!

Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief