Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bomenroute

Ga met de routekaart, het meetlint en de loep op pad en ontdek de Keltische bomenhoroscoop!

Keltische bomenhoroscoop

De bomenroute is door het kindvriendelijke Pieter Vermeulen Museum uitgezet als leuke buiten-excursie. Het is een wandeling langs de bomen van de Keltische bomenhoroscoop.

Tijdens deze tocht maak je kennis met 22 verschillende soorten bomen en leer je over de Keltische bomenhoroscoop en de tradities, mythes en gebruiken rond bomen in verschillende culturen.

De route is ongeveer 3 km lang en voert over de Velsense landgoederen Schoonenberg, Beeckesteijn, Hoogergeest en Velserbeek.

Als gezin of kinderfeestje op pad met de tas

Jullie krijgen een tas mee. Daarin zitten onder meer een boekje met de route, opdrachten voor onderweg, de brochure ‘Bomen & Horoscoop’, de routekaart, een meetlint en een loep.

De route is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar.

Tip: Ook leuk om te doen is het Natuurpad in Park Schoonenberg!

Pieter Vermeulen Museum

Driehuizerkerkweg 34D

1985 EL Driehuis

Prijs Particulieren: €6,50 per tas
Scholen: €6 per tas (maximaal 5 personen, inclusief begeleider)
Mail direct

Mail direct naar Pieter Vermeulen Museum

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Caprera Familie Zomer Zondagen

Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Met muziek, humor, actie en spektakel: alles komt voor; bekijk snel het hele programma!,

Speurtochten met kinderen in en rond Haarlem

Ben je op zoek naar een leuke buiten-activiteit met je kids? Kies voor een speurtocht! Speurtochten zijn lekker actief, leerzaam en leuk! Vaak gratis en anders tegen een kleine vergoeding.

9X gratis uitjes in Haarlem een omgeving

Leuke dingen doen duur? Dat hoeft helemaal niet! Er zijn in en om Haarlem genoeg leuke uitjes om met je kinderen te doen die helemaal gratis zijn! Zo kost iets leuks doen op jullie vrije middag of weekend alleen maar tijd, en dat zijn deze leuke gratis uitjes dubbel en dwars waard!

10 x De leukste musea voor kids in en om Haarlem

Wat is een leuk museum voor kinderen in Haarlem? We hebben keus: Haarlem heeft zelfs meerdere kidsproof musea in de stad en in de omgeving! Deze musea hebben een leuke tentoonstelling, speurtocht en of activiteit voor kinderen. Een perfect gezinsuitje voor een woensdagmiddag, zaterdag, zondag, vakantie- of studiedag!

Kans maken op 1 van de 3 Creatieve Droom & Doeboeken van Jill Rocket? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief & doe mee!

Aanmelden nieuwsbrief