
Knutselworkshop
Vlinderknutselworkshop in Pieter Vermeulen Museum
Vind je het leuk om te knutselen? Dan ben je op zondag 2 februari van harte welkom in het Pieter Vermeulen Museum in Driehuis. Tussen 13.30 en 15.00 uur is er dan een speciale workshop waarbij je van verschillende materialen een vlinder gaat maken. Kinderen vanaf 4 jaar kunnen hieraan deelnemen, onder begeleiding van een volwassene.
Kosten: €4 (naast de entree voor het museum).
Na het knutselen kun je nog een bezoek brengen aan de interactieve tentoonstelling, Toverbos. Daarin leren kinderen spelenderwijs over de dieren in het bos. Een speurtocht maakt daar deel van uit.
Het is niet nodig om te reserveren voor de workshop. De inloop voor de workshop is van 13.30 tot 14.00 uur. Betalen via pin bij de kassa. Er is plek voor 10 kinderen.
‘Toverbos’ is tot en met zondag 23 februari 2025 te bezoeken op woensdag, vrijdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Kaartjes zijn te koop bij de kassa van het museum. Reserveren is niet nodig.
Data:
- zondag 2 februari 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Pieter Vermeulen Museum
Driehuizerkerkweg 34D
1985 EL Driehuis
Toon op kaart
Meer inspiratie


Släpstick Schërzo (8+)
Caprera en de Schuur presenteren deze familievoorstelling met fysiek theater en topmuzikanten
Dag van het Kasteel 2025
Het gehele Pinksterweekend staan kastelen en buitenplaatsen in de spotlights!
Pinc Sale | Shop met korting!
Het hele Pinksterweekend shop je in Cruquius mooie zomer-kindermerkkleding met korting!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zwemmen in en rond Haarlem
Zin om een dagje te zwemmen? Wij hebben alle zwembaden in en rond Haarlem voor je op een rijtje gezet! Kies uit binnen- en buitenzwembaden en tussen simpele zwembaden en heuze zwemparadijzen.
Vaderdag knutsels
Op sommige scholen wordt niet meer geknutseld voor moeder- of vaderdag. Dus; zelf aan de slag!
De leukste vakantiekampen 2025!
Op vakantiekamp gaan is voor kinderen een geweldig avontuur! Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! Welk kamp past bij jouw zoon of dochter?