
Prins Willem Zeeverkenners
Een scoutinggroep voor jongens van 10- 23 jaar die voornamelijk op het water te vinden is!
De Prins Willem Zeeverkenners is een scouting groep met ruim 25 jeugdleden en vele vrijwilligers en aangesloten bij scouting Nederland.
Het is een ongemengde jongensgroep met meerdere speltakken in de leeftijd van 10 tot 23 jaar oud.
Het clubhuis “De Naaldwijk” ligt in het Spaarne te Haarlem ter hoogte van de Spaarnhovenstraat. Dit is een oude mijnenveger van de Nederlandse Marine en nu in dienst als het mooiste clubhuis van Haarlem. Elke zaterdagmiddag zijn de jongens voornamelijk op het water te vinden. Van jongs af aan worden de kneepjes van het zeilen al geleerd en wordt er veel geleerd over alle onderdelen van een schip.
In het winterseizoen besteden ze veel tijd aan het onderhoud van de zeilboten. Elk jaar moet het houtwerk worden geschuurd en gelakt en worden ook de bootjes voorzien van een nieuwe laag verf. Door het hele jaar heen zijn er nog talloze andere activiteiten. Denk hierbij aan zeil-, roei- en zwemwedstrijden. Daarnaast gaan ze ook nog een aantal keer per jaar een weekend weg en is er in de zomervakantie 10 dagen zomerkamp.
Wil je meer weten over de groep? Klik dan door naar de website.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Caprera Familie Zomer Zondagen
Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Met muziek, humor, actie en spektakel: alles komt voor; bekijk snel het hele programma!,
7x Restaurants met terras en speelplek!
Zonnetje, cappuccinootje, kletsen met vriend(inn)en, kindertjes die lekker spelen én daar anderen niet teveel bij in de weg zitten; Kidsproof terrassen!
9X gratis uitjes in Haarlem een omgeving
Leuke dingen doen duur? Dat hoeft helemaal niet! Er zijn in en om Haarlem genoeg leuke uitjes om met je kinderen te doen die helemaal gratis zijn! Zo kost iets leuks doen op jullie vrije middag of weekend alleen maar tijd, en dat zijn deze leuke gratis uitjes dubbel en dwars waard!