Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

RUIG 6-weeks programma

Kom mee ravotten en ontdekken, mét begeleiding van de gebaande paden af!

Vanaf 12 november is er een nieuwe 6-weekse reeks van RUIG.

Buiten spelen is belangrijk!

RUIG staat voor buitenspelen in de natuur! Buitenspelen is ontzettend belangrijk voor de ontwikkeling van kinderen. En dan het liefst in de natuur, zonder vastgesteld programma. Ook in de regen, maar ook in het heerlijke voorjaarszonnetje!

Van de gebaande paden af

De stoere, enthousiaste trainers van RUIG (Onderdeel van Scopo Atletico) nemen jouw kinderen mee de duinen van het Nationaal Park Zuid-Kennemerland in en gaan daar op avontuur. Uitgangspunt is zélf risico’s in te schatten, zélf tot oplossingen te komen en zélf te mogen ontdekken. Maar dan wel onder begeleiding van trainers die hen leren op gecontroleerde manier te vallen, hoe je het best kunt klimmen en springen én te vertellen over alles wat de kinderen tegenkomen in de natuur.

RUIG heeft een waanzinnig RUIG programma samengesteld van zes weken.Een programma boordevol ruige activiteiten, uitdagingen, avontuur, vaardigheden, fantasie en lessen voor het leven. Afgestemd op het jaargetijde. Zo worden er sporen van dieren gezocht en het plastic weer netjes opgeruimd, en dat terwijl we veilig en risicovol buitenspelen.

Kinderen kunnen ook een losse keer mee, mits er nog plek is in een groep.
De RUIG reeks wordt georganiseerd op donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag.

Klik via de website button door naar de website voor meer informatie of om je meteen aan te melden!

Scopo Atletico

Prijs €90 per 6 keer
Mail direct

Mail direct naar Scopo Atletico

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Haarlem

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Tip: Light Safari in Beekse Bergen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x Kerstvakantie-uitjes in Nederland

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra kinderactiviteiten in musea en mooie voorstellingen: met deze leuke uittips wordt het een heerlijke kerstvakantie! Kies hier de leuke dingen om samen met je kind te doen. Leuke dagjes uit, in je eigen regio of ergens anders in Nederland!

25x Kerstvakantie uitjes in en om Haarlem!

Welke leuke uitjes zijn er in Haarlem e.o. te doen deze kerstvakantie? Dit zijn alle leuke dingen om samen als gezin te doen in en om Haarlem. Ook zijn er leuke activiteiten voor kinderen, zoals dagkampen in Haarlem!

We hebben ‘m: de Website van het Jaar jury award!

Kidsproof.nl is door de vakjury van Emerce gekozen tot Website van het Jaar in de categorie Vrije Tijd.

8x Binnenspeeltuinen in Haarlem e.o

You love it or you hate it... indoor speelparadijzen! Maar geef toe, heerlijk om je kids hier af en toe 'uit te laten' en zelf even met krantje en koffie te relaxen. Ken je deze binnenspeeltuinen in Haarlem en omgeving al?

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >