
Scouting Elswout
De Elswoutgroep is een enthousiaste en gezellige scoutingvereniging in Bloemendaal!
Van oorsprong komt de scoutinggroep Elswout van het bekende landgoed Elswout in Overveen. Na diverse omzwerving zijn ze nu gevestigd in een oude boerderij bij de ingang Bleek en Berg van het nationale park Kennermerduinen. De mountiestam is een van de oudste stammen van Nederland. De groep is opgericht omstreeks 1932 en bestaat uit bevers, welpen, scouts, rowans en een stam. De hele groep bestaat momenteel uit ongeveer 70 a 80 man.
Met de Kennemerduinen als achtertuin van ruim 3800 hectare heb je genoeg te ontdekken bij Scouting Elswout! Zo kan je vanuit de vogelobservatiehut het Vogelmeer goed bestuderen en zal je tijdens wandelingen vele dieren en bijzondere planten tegenkomen.
Neem contact op om te kijken of de Scouting iets voor jou is!
Scouting Elswout
Bergweg 3
2061 KB Bloemendaal
Openingstijden
Scoutingseizoen loopt gelijk aan schooljaar; van sept/ juliPrijs
Installatiekosten € 30 Welpen en verkenners € 175 Bevers en Rowans € 125 Stamleden € 50 Extra kosten: kampen, nader te bepalenToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Caprera Familie Zomer Zondagen
Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Met muziek, humor, actie en spektakel: alles komt voor; bekijk snel het hele programma!,
De leukste vakantiekampen 2025!
Op vakantiekamp gaan is voor kinderen een geweldig avontuur! Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! Welk kamp past bij jouw zoon of dochter?