Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Scouting Kon-Tiki

Scouting Kon-Tiki is een vereniging op en rond het water, met speltakken voor elke leeftijd!

Scouting in Haarlem-Noord

Scouting Kon-Tiki bestaat al ruim 70 jaar en is gevestigd aan de Schokkerkade 1 in Haarlem-Noord. De vereniging heeft een grote vloot zeilboten én een heus wachtschip. Daarmee worden activiteiten op en rond het water gedaan in het zomerseizoen van april tot november, en staan leuke spellen maar ook onderhoud aan de bootjes centraal in de winter.

Nationaal Waterkamp

Jaarlijks trekken de speltakken eropuit met onder andere het wachtschip naar gave kamplocaties door het hele land, met als hoogtepunt elke 4 jaar een groot Nationaal Waterkamp: Nawaka in Zeewolde.

Speltakken voor elke leeftijd

De vereniging bestaat uit speltakken van jong tot oud. De welpen, vanaf 7 jaar, draaien hun programma voornamelijk aan wal met uitstapjes naar het water, en bij de waterwelpen (10-11 jaar) en zeeverkenners (11-16 jaar) leer je echt zeilen! Samenwerken, ontdekken en spelen met de elementen op het water horen hier natuurlijk bij.

Naast het zomerkamp worden nog veel meer leuke (meerdaagse) activiteiten georganiseerd, zoals zeilwedstrijden op de Mooie Nel en Kagerplassen, een Kerstkamp en natuurlijk de traditionele boerenkoolmaaltijd om het nieuwe jaar in te luiden.

Wil je een keertje komen kijken? Je kan altijd vrijblijvend drie keer meedraaien! Klik voor meer info op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

Scouting Kon-Tiki

Schokkerkade 1

2022 DG Haarlem

Openingstijden Zaterdag 11:00-13:00 (7-10 jaar)
Zaterdag 13:30-18:00 (11-16 jaar)
Mail direct

Mail direct naar Scouting Kon-Tiki

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Weekendtips: eropuit met kids in Haarlem!

Wat doen jullie dit weekend met de kinderen? Kies een van deze leuke binnen-uitjes, buiten-activiteiten voor een gezellige zaterdag of zondag in Haarlem!

Zwemmen in en rond Haarlem

Zin om een dagje te zwemmen? Wij hebben alle zwembaden in en rond Haarlem voor je op een rijtje gezet! Kies uit binnen- en buitenzwembaden en tussen simpele zwembaden en heuze zwemparadijzen.

Vaderdag knutsels

Op sommige scholen wordt niet meer geknutseld voor moeder- of vaderdag. Dus; zelf aan de slag!

10 x De leukste musea voor kids in en om Haarlem

Wat is een leuk museum voor kinderen in Haarlem? We hebben keus: Haarlem heeft zelfs meerdere kidsproof musea in de stad en in de omgeving! Deze musea hebben een leuke tentoonstelling, speurtocht en of activiteit voor kinderen. Een perfect gezinsuitje voor een woensdagmiddag, zaterdag, zondag, vakantie- of studiedag!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief