
Scouting St.Paschallis
Scouting aan de rand van het Groenendaalse bos
De scoutinggroep St Paschalis Baylon is gevestigd aan de rand van het Groenendaalse bos in Heemstede en heeft als thuisbasis een oude ruïne en een blokhut. De groep bestaat uit een groep van ongeveer 70 leden van welpen, scouts, rowans en een stam.
Met het Groenendaalse bos als achtertuin valt er genoeg te beleven. Lekker buiten zijn, spelen en ontdekken in een mooie groene omgeving. De enthousiaste leiding staat iedere week klaar met een leuk programma voor de kinderen.
Als je wilt weten of scouting iets voor jou is kun je langskomen op de zaterdagmiddag, vanaf 13:15 Voor meer informatie mail, bel of bezoek de website
Scouting St. Paschallis Baylon
Glipper-Dreef 199
2104 WG Heemstede
Openingstijden
De diverse leeftijdsgroepen komen op verschillende dagen bij elkaar. Raadpleeg de website.Prijs
Je mag 4 keer gratis meedoen voordat je beslist of je lid wordt!
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Opmaat Pianoles Haarlem
Speel de muziek die bij je past! Bij Opmaat kun je terecht voor les in verschillende stijlen
Schaatsles bij Kras Sport
Schaatsles voor kinderen; wekelijkse lessen voor elk niveau!
Twin Sport Wintersport Outlet Cruquius
Klaar voor de piste! Scoor je wintersport outfits bij de Wintersport Outlet in Cruquius!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Shop met korting bij de Twin Sport Wintersport Outlet!
Fijn voor die kids die weer uit alle wintersportkleren gegroeid zijn. Kom shoppen bij de MegaStore van Twin Sport in Cruquius!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!
Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!