Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Snowworld Amsterdam

Bij Snowworld Amsterdam ga je helemaal uit je dak in echte sneeuw!

Skiën kan al vanaf 3 jaar bij de MiniClub. Je leert spelenderwijs de eerste beginselen van het skiën. Het is dus een voorbereiding op de eerste skilessen. Deze cursus duurt 3 weken, één les per week. 

Op diverse momenten worden er ook proeflessen aangeboden voor beginners. Dit is in groepen, vanaf 4 jaar. Kijk voor de actuele data op de website. 

Wil je liever leren snowboarden? Of ben je al ervaren en wil je een stapje verder door te leren freestylen. Ook dit is mogelijk.

Of wil je van skiën of snowboarden je sport maken? Meld je dan aan voor de Club SnowWorld Amsterdam!

In de zomer organiseert SnowWorld Amsterdam de Super Coole Kids&Teensweken en de Sup Sunny Friday. In de winter zijn er gezellige Kidsdagen. En wow, wat gaaf; je kunt ook je kinderfeestje in de sneeuw vieren!

Kijk voor meer info, prijzen en data op de website, klik door via de roze button.

Snowworld Amsterdam

Heuvelweg 6-8

1981 LV Velsen-Zuid

Openingstijden Zie de website.
Prijs 1 uur pistetoegang, €17,95 tot 12 jaar, zie website voor overige tarieven
Mail direct

Mail direct naar Snowworld Amsterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Storm Aquapark Leiden

Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!

Linnaeushof

Linnaeushof is Europa's grootste speeltuin. Je kunt er binnen en buiten spelen en er is een waterpark!

Alles over de zon bij Space Expo Noordwijk!

Ontdek alles over de zon én de zonsverduistering bij Space Expo in de zomervakantie. Leuk gezinsuitje!

Playground Haarlem

Heerlijk uitdagend spelen in deze bijzondere speeltuin in de Haarlemse Waarderpolder

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen

Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief