Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemmen in Spaarnwoude Park

Het beste (gratis) uitje op een warme dag: zwemmen bij deze zwemstrandjes!

Fijn, een warme dag! Dan wil je zwemmen, spelen, zonnebaden… maar op het strand is het zo druk en de zee is zo zout… Wat dacht je van een plons in een zwemmeertje? Eén van deze 3 bijvoorbeeld!

Westbroekplas

Ten zuidoosten van Velsen ligt de Westbroekplas. Aan één kant wordt deze geflankeerd door een 200 meter breed zandstrand, buiten dit strand wordt de plas omzoomd door ligweides en een wandelpad. De plas is in het midden erg diep, maar loopt vanaf het strand geleidelijk af en is dus heel geschikt om in te zwemmen. Bij 1.40 meter diepte liggen lijnen. Er zijn openbare toiletten bij de ligweides maar je kunt ook naar het toilet bij restaurant Villa Westend. Heerlijk eten daar ook!

Peddelpoel

Zijkanaal B, in het gedeelte ‘Oosterbroek’ van Spaarnwoude Park, mondt uit in de Peddelpoel, een fijn zwemmeer omgeven door ligweides. Er is een afgebakend gedeelte waar gezwommen mag worden. Er zijn geen speeltoestellen, maar wel picknickbanken en toiletten aanwezig. Voor een hapje en drankje kun je op het terras van het Fletcher hotel, dat ook een kinderkaart heeft, terecht. Omdat het gebied nét wat minder bekend is én wat uit het zicht ligt is het er vaak lekker rustig op dagen dat andere zwemplekken tjokvol zijn!

Veerplas

Gelegen aan de Waarderpolder, vlakbij de Ikea aan de rand van Haarlem, ligt de Veerplas. Een lekkere zwemvijver, met daarbij een superfijn restaurant; het Veerkwartier, aan de ligweide. Op de weide staan houten speeltoestellen en via het Veerkwartier kun je ook nog een Kabouterpad en Blotevoetenpad lopen; een compleet dagje uit dus!

Waterkwaliteit: Kijk voordat je gaat zwemmen even op Zwemwater.nl om te controleren hoe de waterkwaliteit op dat moment is
Toezicht: Bij deze strandjes en zwemplassen is geen toezicht! 

Spaarnwoude Park

Genieweg 46

1981 LN Velsen-Zuid

Mail direct

Mail direct naar Spaarnwoude Park

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Van de Schuur, voor jou!

Of je nu komt met een dreumes op schoot of een puber naast je: bij de Schuur vinden jullie altijd iets waar jullie blij van worden. Nieuwsgierig naar wat er de komende maanden te zien is? Dit staat er voor kids en gezinnen op het programma!

1 April: 10 grappen!

Je kinderen in de maling nemen... klinkt niet aardig maar deze 1 april grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu vandaag te slim af zijn?

Pasen in en om Haarlem

Wat gaan jullie doen op Eerste en Tweede Paasdag met de kinderen in en om Haarlem? Wij noemen de leukste tips!

De allerleukste lente- buitenuitjes met kinderen in Haarlem

Kidsproof wandelingen, speurtochten en natuuravonturen voor gezinnen

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief