
Veerplas
Plezier gegarandeerd bij het zwemwater van de Veerplas in Spaarnwoude Park
De Veerplas is een meertje in de Veerpolder. Vroeger heette dit meertje ook wel het PTT meertje, dat komt door de grote zendmast van 150 meter hoog die je van veraf kunt zien. Vanaf het strandje kijk je uit op veel groen en veel riet waar veel vogels van genieten. Ook kun je vanaf je badlaken uitkijken op de markante molen De Veer.
Ook kinderen vinden het hier geweldig. Spelen met zand en water op de zandstrandjes is voor jong en oud even lekker ontspannen. Ook staan er speelvoorzieningen zoals een glijbaan en klimtoestel. De strandjes zijn een goed alternatief voor de kust: dicht bij de stad, in een groene omgeving.
Bij het Veerkwartier staat de koffie klaar, en natuurlijk meer. Ook voor een heerlijke lunch of diner staat de keukenbrigade garant. Wist je dat ze bij het Veerkwartier allerlei activiteiten organiseren?
In de winter mogen er ook honden het water in, in de zomer is de plas voorbehouden aan spelende kinderen.
Let op; Check de kwalitiet van het zwemwater op zwemwater.nl, klik door via de website button!
En goed te weten: er is geen toezicht op het zwemwater!
Spaarnwoude Park
A. Hofmanweg
2031 Haarlem
Openingstijden
Van mei tot en met september elke dag toegankelijk van zonsopgang tot zonsondergang.Prijs
Gratis toegankelijk.Meer inspiratie


Word astronaut voor één dag
Ontdek Space Expo in Noordwijk met het gratis speurspel – hét zomervakantie uitje voor kinderen.
Zomertip voor het hele gezin!
Op zoek naar een superleuk, leerzaam en koel uitje deze zomervakantie? Dan is dit jouw tip!
Speurtochten bij Caprera
Bijzondere wandelingen voor gezinnen in het wandelbos bij Openluchttheater CapreraBlogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen
Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!
Vier de zomer bij Teylers
Een zomer vol verrassingen: tekenen tussen de schilderijen, zoeken naar spoken en meer leuke familie activiteiten in het oudste museum van Nederland
8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!
Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!