Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Floragaarde

Een geweldige speeltuin in de Haarlemse Leidsevaartbuurt met toffe activiteiten.

Speeltuin voor jonge en oudere kinderen

Speeltuin Floragaarde heeft een deel van de speeltuin speciaal ingericht voor kleine kinderen zodat ze veilig kunnen spelen. Er zijn meerdere klimtoestellen die voor kinderen tot 6 jaar veel uitdagingen bieden. Ook aan de ouders is gedacht, voor hen zijn er veel bankjes en picknicktafels.

Maar ook door oudere kinderen wordt Floragaarde druk bezocht. Er is een basketbalveld en je kunt met skates en skateboards je grenzen verleggen. Natuurlijk zijn er ook voor oudere kinderen speeltoestellen zoals schommels, klimmogelijkheden en zelfs een kabelbaan.

Activiteiten in de speeltuin

Regelmatig organiseert de speeltuin leuke workshops en activiteiten. Houd daarvoor onze uitagenda of de activiteitenkalender van de speeltuin in de gaten!

Ga voor meer informatie en het volledige activiteitenoverzicht naar de website van de speeltuin!

Speeltuin Floragaarde

Van Oosten de Bruijnstraat 62

2014 VS Haarlem

Openingstijden

Speeltuin Floragaarde is elke dag vrij toegankelijk van vanaf 9 uur tot zonsondergang.

De toezichthouder is op enkele dagen per week aanwezig
Als de toezichthouder er is, kun je koffie, thee, limonade, ijs, snoep en koek kopen en dan is de kabelbaan ook te gebruiken.

 

Prijs Toegang is gratis.
Mail direct

Mail direct naar Speeltuin Floragaarde

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zwemmen in en rond Haarlem

Zin om een dagje te zwemmen? Wij hebben alle zwembaden in en rond Haarlem voor je op een rijtje gezet! Kies uit binnen- en buitenzwembaden en tussen simpele zwembaden en heuze zwemparadijzen.

Weekendtips: eropuit met kids in Haarlem!

Wat doen jullie dit weekend met de kinderen? Kies een van deze leuke binnen-uitjes, buiten-activiteiten voor een gezellige zaterdag of zondag in Haarlem!

10 x De leukste musea voor kids in en om Haarlem

Wat is een leuk museum voor kinderen in Haarlem? We hebben keus: Haarlem heeft zelfs meerdere kidsproof musea in de stad en in de omgeving! Deze musea hebben een leuke tentoonstelling, speurtocht en of activiteit voor kinderen. Een perfect gezinsuitje voor een woensdagmiddag, zaterdag, zondag, vakantie- of studiedag!

Vaderdag knutsels

Op sommige scholen wordt niet meer geknutseld voor moeder- of vaderdag. Dus; zelf aan de slag!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief