Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Het Paradijsje

In deze speeltuin kunnen alle kleine Haarlemmertjes t/m 6 jaar heerlijk spelen!

Een Paradijsje in de binnenstad

Middenin het centrum van Haarlem ligt een verborgen speeltuin, genaamd ‘het Paradijsje’. Een speeltuin met een laagdrempelig, gezellig en uniek karakter. Een waar Paradijsje, midden in de stad! 

Speeltuin in de binnenstad, ideaal voor jonge kinderen

Deze speeltuin voor kleine kinderen t/m 6 jaar is veilig en besloten, heeft een grote klim- en sluipheuvel in het groen waar de kinderen heerlijk kunnen spelen en er zijn fietsjes en loopauto’s voor iedereen! Daarnaast is er ook een toilet, een omkleedkussen en koffie en thee voor de papa’s en mama’s. 

Er wordt een kleine bijdrage gevraaagd voor het spelen in de speeltuin. Hiermee wordt gezorgd dat de speeltuin kan blijven bestaan!

Klik met de websitebutton door naar de Facebookpagina van het Paradijsje om de openingstijden te zien.

TIP: Wat zullen we komend weekend eens doen met de kinderen? Bekijk het in onze Uitagenda!

Speeltuin Het Paradijsje

Witte Herenstraat 36

2011 NW Haarlem

Openingstijden Dinsdag t/m zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur
Prijs Vrije toegang
Mail direct

Mail direct naar Speeltuin Het Paradijsje

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Nieuw

Naar Art Zoo in voorjaarsvakantie

Dit wilde museum vol adembenemende dierenkunst zit in een monumentaal grachtenpand in Amsterdam

Voorjaarsvakantie bij Teylers Museum

Een voorjaarsvakantie vol wetenschap voor kids van 4–12 jaar

Voorjaarsvakantie in de Schuur

Theater, film en creatieve workshops voor kinderen in de Schuur Haarlem

Rembrandts Masterclass

Nieuwe tentoonstelling in het Rembrandthuis in Amsterdam: ontdek de beste tips en tricks van de master!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem

Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee! 

Het laatste jaar van…

Playground Haarlem! Mis niets van het laatste jaar van deze avontuurlijke speeltuin in Haarlem. Wat kun je allemaal verwachten? Wij vertellen het je:

24x Voorjaarsvakantie uitjes in Haarlem e.o.

Yes, voorjaarsvakantie! Een hele week vrij en dus volop tijd voor leuke uitjes met het gezin. Of je nu zin hebt in een actief dagje uit, een creatief museumbezoek, een fijne boswandeling of een stoer indoor avontuur — in en om Haarlem is er zóveel te beleven voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.

10x: Dáárom is Teylers Museum Kidsproof!

Heel oud, héél bijzonder en verrássend speels. Zo kunnen we wel 10 redenen noemen waarom we vinden dat alle kinderen eens naar Teylers Museum moeten gaan!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief