
Speeltuin Jeugdland Haarlem
Een prachtige natuurspeeltuin op het Theemsplein
In 2014 is een begin gemaakt met het ‘omtoveren’ van de meer dan 60 jaar oude speeltuin in een meer ‘natuurlijk spelen’ omgeving.
De speeltuin is voortdurend in ontwikkeling. Het concept van ‘natuurlijk spelen’ waarbij zoveel mogelijk natuurlijke materialen worden gebruikt, wordt verder ontwikkeld.
Op woensdag en vrijdagmiddag is de beheerdster Vera aanwezig. Zij organiseert dan vaak een activiteit. Je kunt dagelijks terecht om te spelen, en het speeltuinhuisje is te huur voor kindgerelateerde feestjes.
Houd ook de agenda in de gaten voor leuke activiteiten!
Meer inspiratie


Familie activiteiten in het Rembrandthuis
Vier de zomervakantie bij Rembrandt thuis met tekeningen, een multimediatour en etsen!
Korting
Zomertip voor het hele gezin!
Op zoek naar een superleuk, leerzaam en koel uitje deze zomervakantie? Dan is dit jouw tip!
Bomenroute
Ga met de routekaart, het meetlint en de loep op pad en ontdek de Keltische bomenhoroscoop!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!
Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Vier de zomer bij Teylers
Een zomer vol verrassingen: tekenen tussen de schilderijen, zoeken naar spoken en meer leuke familie activiteiten in het oudste museum van Nederland