Speeltuin Jeugdland Haarlem
Een prachtige natuurspeeltuin op het Theemsplein
In 2014 is een begin gemaakt met het ‘omtoveren’ van de meer dan 60 jaar oude speeltuin in een meer ‘natuurlijk spelen’ omgeving.
De speeltuin is voortdurend in ontwikkeling. Het concept van ‘natuurlijk spelen’ waarbij zoveel mogelijk natuurlijke materialen worden gebruikt, wordt verder ontwikkeld.
Op woensdag en vrijdagmiddag is de beheerdster Vera aanwezig. Zij organiseert dan vaak een activiteit. Je kunt dagelijks terecht om te spelen, en het speeltuinhuisje is te huur voor kindgerelateerde feestjes.
Houd ook de agenda in de gaten voor leuke activiteiten!
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Kleuterbios bij Pathé Haarlem
Speciaal voor 3-6 jarigen: Bumba: het Circusorkest. Een bijzondere eerste bioscoopervaring!
Haarlemmer kweektuin
Kom langs de kabouters wandelen, de tropische kas bekijken en spelen in de natuurspeeltuin
Midgetgolfbaan Haarlem
Een gezellige familie-activiteit vlakbij de Haarlemmer Hout! Mooi tussen het groen, en voor elke leeftijdUitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Feest bij Bibliotheek Zuid-Kennemerland!
Ieder kind krijgt de kans om op z'n eigen manier te schitteren, bij de leuke gratis Kinderboekenweek-activiteiten in de bieb!
12x De leukste kinderfeestjes van dit moment!
Het hele jaar kijken kinderen er naar uit: hun verjaardag! Taart, slingers, visite... en een kinderfeestje! Een leuke middag met vriendjes en vriendinnetjes en heel veel lol. Geen zin in koekhappen in de tuin? Kies dan een van onderstaande, compleet verzorgde partijtjes!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?