Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Moby Dick

Een heerlijke speeltuin, rustig gelegen tussen het groen in Beverwijk!

Midden in het centrum van Beverwijk ligt, tussen de huizen verstopt: speeltuin Moby Dick. De kinds kunnen hier heerlijk spelen, terwijl papa en mama onder het genot van een kopje koffie of thee goed overzicht over de kinderen hebben. 

Voor de kleinste bezoekers is een leuke kleuterhoek aanwezig. Voor oudere kinderen valt er volop te klimmen en te klauteren.

Begin 2011 is Moby Dick geheel gerenoveerd en een prachtige natuurspeeltuin geworden die ook toegankelijk is voor kinderen met een handicap.

Nieuw in 2019: een waterbaan en een modderkeuken; dus ouders wees gewaarschuwd; de kleren worden vies en nat! 

Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie.

..Check ook onze Uitagenda voor nog meer toffe uitjes in en om Haarlem!

Speeltuin Moby Dick

Moensplein 24

1942 ER Beverwijk

Openingstijden Elke dag toegankelijk
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Speeltuin Moby Dick

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Korting

Zomertip voor het hele gezin!

Op zoek naar een superleuk, leerzaam en koel uitje deze zomervakantie? Dan is dit jouw tip!

Bomenroute

Ga met de routekaart, het meetlint en de loep op pad en ontdek de Keltische bomenhoroscoop!

Speur door Museumhuis Beeckestijn

'Kijken met je handen': speur en zoek naar bijzondere voorwerpen in het buitenhuis!

Familie activiteiten in het Rembrandthuis

Vier de zomervakantie bij Rembrandt thuis met tekeningen, een multimediatour en etsen!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen

Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!

8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!

Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Vier de zomer bij Teylers

Een zomer vol verrassingen: tekenen tussen de schilderijen, zoeken naar spoken en meer leuke familie activiteiten in het oudste museum van Nederland