Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speuren naar reeën

Op pad met de boswachter op zoek naar reeën en ander wild

Wild zien is een kwestie van geluk. Maar met de boswachter als gids heb je natuurlijk een streepje voor, want hij weet veel van reeën en waar ze zijn te vinden op Leyduin! Jonge reeën laten zich soms prachtig bekijken.

Een leuke excursie voor het hele gezin. Vroeg op! Verzamelen is al om 6.30 uur op de parkeerplaats van Buitenplaats Leyduin.

Klik door naar de website voor meer informatie

Landschap Noord-Holland

Vogelenzang

Mail direct

Mail direct naar Landschap Noord-Holland

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

Hero Kidsrun

Een route van 1 km langs het Spaarne; leuk voor kinderen vanaf 4 jaar!

Middeleeuws Midzomerfestival

Een tijdreis voor het hele gezin: de middeleeuwen komen tot leven!

Zondag Familiedag | Brunch

Zondag is familiedag bij Parnassia aan Zee. Geniet van een lekkere brunch!

Artwise Knutselzomerweken

Creatieve knutseldagen vol spelletjes, heel veel knutselen en een hoop gezelligheid bij Artwise

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zwemmen in en rond Haarlem

Zin om een dagje te zwemmen? Wij hebben alle zwembaden in en rond Haarlem voor je op een rijtje gezet! Kies uit binnen- en buitenzwembaden en tussen simpele zwembaden en heuze zwemparadijzen.

Weekendtips: eropuit met kids in Haarlem!

Wat doen jullie dit weekend met de kinderen? Kies een van deze leuke binnen-uitjes, buiten-activiteiten voor een gezellige zaterdag of zondag in Haarlem!

10 x De leukste musea voor kids in en om Haarlem

Wat is een leuk museum voor kinderen in Haarlem? We hebben keus: Haarlem heeft zelfs meerdere kidsproof musea in de stad en in de omgeving! Deze musea hebben een leuke tentoonstelling, speurtocht en of activiteit voor kinderen. Een perfect gezinsuitje voor een woensdagmiddag, zaterdag, zondag, vakantie- of studiedag!

Vaderdag knutsels

Op sommige scholen wordt niet meer geknutseld voor moeder- of vaderdag. Dus; zelf aan de slag!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief