Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Martial Arts Festival

Kom vandaag kennis maken met verschillende verdedigingssporten

Wil jij kennismaken met verschillende verdedigingssporten? Kom dan naar het gloednieuwe Martial Arts festival in Haarlem Schalkwijk!

Doe mee met toffe clinics in een sfeervolle, veilige en positieve sportomgeving met leeftijdsgenoten en muziek! Kom je liever niet alleen? Neem dan een vriend of vriendin mee en kom gezellig samen.

Er is een tijdslot voor jongens en een voor meiden. De deelnemers worden ingedeeld op leeftijd. Om 12.45 uur wordt er een spectaculaire show/demonstratie gegeven voor zowel de jongens als meiden.

Het Martial Arts Festival vindt plaats tijdens de Ramadan. Jongeren kunnen op hun eigen tempo deelnemen en er wordt gezorgd voor een respectvolle en veilige omgeving voor iedereen.

Maandag 23 februari 2026

SportSupport Kennemerland

Fie Carelsenplein 1b

2036 AM Haarlem

Openingstijden Jongens: 9.30 – 13.25 uur Meiden: 12.15 – 16.00 uur
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar SportSupport Kennemerland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Haarlem

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Familiecollege: Hoe onderzoek je fossielen?

Interactief college in de historische Gehoorzaal over dino’s, fossielen en moderne techniek.

Bezoek de olifantenkalfjes in ARTIS in de voorjaarsvakantie

Ga op kraamvisite bij de 2 olifantenkalfjes in ARTIS of doe een van de andere toffe activiteiten!

Kinderkunstdagen

Gezellige dagen vol creativiteit en gezelligheid bij C.

Glow in the Dark Sportinstuif

Vergeet niet je mooiste Glow in the Dark outfit aan te trekken voor deze toffe sportdag!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

24x Voorjaarsvakantie uitjes in Haarlem e.o.

Yes, voorjaarsvakantie! Een hele week vrij en dus volop tijd voor leuke uitjes met het gezin. Of je nu zin hebt in een actief dagje uit, een creatief museumbezoek, een fijne boswandeling of een stoer indoor avontuur — in en om Haarlem is er zóveel te beleven voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.

10x: Dáárom is Teylers Museum Kidsproof!

Heel oud, héél bijzonder en verrássend speels. Zo kunnen we wel 10 redenen noemen waarom we vinden dat alle kinderen eens naar Teylers Museum moeten gaan!

Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem

Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee! 

Het laatste jaar van…

Playground Haarlem! Mis niets van het laatste jaar van deze avontuurlijke speeltuin in Haarlem. Wat kun je allemaal verwachten? Wij vertellen het je:

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief