
Dansen in Santpoort
Bij Turn Vereniging Santpoort wordt ook Jazzdance gegeven voor kids vanaf 4 jaar!
Als je aan dansen denkt, denk je misschien aan superslanke balletmeisjes die uitsluitend balletoefeningen doen. Dat is niet zo! Dansen bestaat uit verschillende oefeningen en dansvormen en is geschikt voor iedereen. Je danst je fit en soepel en bouwt tegelijkertijd aan je conditie en je spieren.
Daarnaast komen er veel verschillende vormen van dans in terug zoals moderne dans en streetdance. Het is niet zo dat je alleen maar oefeningen doet: je leert ook verschillende danspassen en -bewegingen die je vervolgens kunt samenbrengen in een danscombinatie. Het leuke hiervan is dat je niet steeds dezelfde oefeningen of dansjes doet, maar dat je juist heel veel kanten op kunt met de verschillende vormen van dans.
Kijk voor de lestijden en meer informatie op de website via de roze button!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen
Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!
Vier de zomer bij Teylers
Een zomer vol verrassingen: tekenen tussen de schilderijen, zoeken naar spoken en meer leuke familie activiteiten in het oudste museum van Nederland
5x Dáárom naar Boerderij Zorgvrij!
Bij deze boerderij in Spaarnwoude Park beleef je van alles! Het is de plek waar kinderen 'leren' moeiteloos combineren met spelen en plezier hebben. Dít is waarom wij vinden dat elk kind een keer bij Boerderij Zorgvrij geweest moet zijn!