Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pierenbadjes

Het warme weer komt er weer aan! Zoek verkoeling in één van de Pierenbadjes in Velsen!

Met de warmere temperaturen in aantocht gaat gemeente Velsen de pierenbadjes weer vullen met water! De buitentemperatuur moet dan wel een paar dagen achter elkaar boven de 20 graden zijn.

Je vindt de Pierenbadjes bij de kinderboerderij in Park Velserbroek en in het Burgemeester Rijkenspark. De badjes krijgen minimaal 3 x per week schoon water en het water wordt regelmatig gecontroleerd.

Het pierenbadje blijft gevuld tot het einde van de zomervakantie of zolang het mooie weer aanhoudt. Als het na de zomer(school)vakantie ook nog mooi weer blijft wordt het kinderbadje op woensdag en in het weekend gevuld.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!

Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!

Zomervakantie in Wereldmuseum Amsterdam

Ontdek verhalen van over de hele wereld met interactieve activiteiten in Wereldmuseum!

Storm Aquapark Leiden

Supergaaf waterpretpark in recreatiegebied Vlietland, waar je ook kunt suppen en nog veel meer!

Linnaeushof

Linnaeushof is Europa's grootste speeltuin. Je kunt er binnen en buiten spelen en er is een waterpark!

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomervakantie uitjes in Haarlem e.o | Voor kinderen en gezinnen

Wat heeft Haarlem allemaal te bieden deze zomervakantie? Nou: genoeg! Leuke gezins-uitjes, toffe activiteiten voor de kids, leuke musea met een familieprogramma... lees mee en vul de vakantie met allemaal leuke uitjes en activiteiten!

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je (klein)kind.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief