
Allemaal Haarlemmers
Mooie virtuele tour door de geschiedenis van onze stad; leuk voor kids en hun ouders!
Ook als het museum dicht is sluitingstijd kun je genieten van de geschiedenis van onze stad in 3D.
Je ziet de vaste- en de wisseltentoonstellingen en wordt door middel van vragen, opdrachten, filmpjes en verhalen door het museum geleid! Super mooi voor kinderen met interesse in hoe de mensen vroeger leefden.
Klik door naar de website om een kijkje te nemen!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!
Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!
Leuk voor peuters!
Heb jij thuis een gezellige peuter rondlopen? Zo'n heerlijk ondernemend kleintje die nog zoveel kan leren, die in alles speelgoed ziet, en nu ook net oud genoeg is om dingen mee te ondernemen? Deze activiteiten in Haarlem e.o. zijn fantastisch om samen met je peuter te doen, of om je jonge kind zelf te laten ervaren.
7x Leuke uitjes met pubers in Haarlem
Pubers en tieners: vaak moeilijk te motiveren, maar o zo blij als je iets vindt dat écht leuk is! Gelukkig biedt Haarlem en omgeving verrassend veel originele en actieve uitjes voor gezinnen met grotere kinderen. Wij maakten een lijst vol stoere, sportieve en sociale activiteiten die zelfs de meest kritische puber kunnen bekoren.