Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gym bij VOLO

Of je nu peuter bent, wilt recreatieturnen of meedoen aan wedstrijden, het kan allemaal bij VOLO!

Volo biedt verschillende vormen van gymnastiek, maar ook andere sporten. Naast de lichamelijke activiteit draagt de plezierige atmosfeer, waarin de lessen gegeven worden, bij tot een geestelijke ontspanning. 

Gymnastiek bij VOLO is een goede manier om vanaf jonge leeftijd de lichamelijke ontwikkeling te stimuleren. Coordinatie, balans, spierontwikkeling en uithoudingsvermogen zijn belangrijk voor de ontwikkeling van een kind. Er zijn lessen Ouder- en kindgym ( van 1,5 tot 4 jaar)  en voor de basisschoolklassen. 

Het recreatieturnen is bedoeld voor meisjes van (bijna) alle leeftijden. Op woensdagmiddag kunnen meisjes  op een leuke manier aan verschillende toestellen oefenen. Op woensdag hebben de jongste meisjes van 6 t/m 9 jaar les van 14.45 tot 15.30 uur, en de oudere meiden van 10 t/m 12 jaar  les van 15.30 tot 16.30 uur. Groepen worden in eerste instantie ingedeeld op leeftijd maar het kan ook voorkomen dat er wordt geselecteerd op niveau.

De wedstrijdgroep bij VOLO is een gezellige groep kinderen tussen de 6 en 14 jaar. Om je voor te bereiden op wedstrijden trainen de meeste kinderen 2 keer in de week. De jongste kinderen (6 jaar) trainen 1 keer in de week op dinsdag. Deze groep zit op dit moment helaas vol.

Voor alle lessen geldt: 2 proeflessen zijn gratis. Kijk voor alle informatie op de website via de roze button!

VOLO Haarlem

Jephtastraat

2026 Haarlem

Openingstijden Zie de website.
Prijs Inschrijfgeld jeugd (tot 16 jaar): € 7,50

Uitgelicht

Ontdek het Mediamuseum in Hilversum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x HomeMade recepten voor de herfst: Leuk en makkelijk!

Leuk en makkelijk om samen te maken, deze herfstige recepten! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies!

Sinterklaas surprises

Voor de dierenliefhebber, voor de snoeperd, voor de gamer... voor iedereen is er wel een leuke surprise te bedenken. Bekijk onze voorbeelden!

8x Sinterklaas uitjes in Haarlem eo

Hier kun je Sinterklaas en de pieten bezoeken! Bekijk deze Sinterklaas-uitjes in Haarlem en omgeving. Als bonus hebben we ook nog wat leuke. lokale cadeau-tips voor je!

De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!

Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief